1 PIVEC Radek 60 35 5 87,5   6 FENDEK Ondřej   1 -1 2
4 NOVOTNÝ Jiří 2 1 2   - 8 TÁCHA Matěj     -1 2
9 TÁCHA Pavel   1 0    - 10 TÁCHA Jan 1 1 1
12 STEHLÍK David   1 0    - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   3
19 VAZDA Radek   2 0    -

V utkání 9. kola I .ligy nastoupilo plavské "béčko" proti mužstvu Rapid-Regina. Přestože se hrálo v Plavu, byli plavští hráči v roli hostujícího mužstva.

Noční sněhová nadílka poněkud ztížila podmínky a tak se první třetina začala hrát na mokrém a poněkud klouzavém povrchu. To viditelně více svědčilo hráčům Reginy, kteří hned v prvních třech minutách zaměstnali plavského brankáře Pivce pěti střeleckými pokusy. Plavští poprvé zaútočili až v 5. minutě a jejich snaha měla za následek první přesilovku utkání. Největší šanci si při ní paradoxně připravil domácí Řezníček, ve vlastním oslabení ale na Pivce nevyzrál. Do vedení se tak nakonec dostali hosté. Krátce po skončení přesilovky vystřelil od modré Novotný a jeho přízemní střela prošla do sítě. V 11. minutě přišla plavská chyba ve středním pásmu a další šance Řezníčka, Pivec byl ale znovu na místě. Velmi divoká pasáž byla k vidění v 16. minutě, kdy se obě mužstva dostala do několika přečíslení. Gólový efekt ale nemělo ani jedno z nich. Když už se zdálo, že první třetina skončí těsným plavským vítězstvím, vypálil od modré Ridvan a bylo vyrovnáno.

I úvod druhé části patřil domácím. Hned ve 22. minutě se na pravé straně uvolnil Řezníček a střelou nad Pivcovu lapačku poslal Reginu do vedení. I v dalších minutách byli domácí lepším mužstvem. Plavským hráčům nešla upřít snaha, ta se ale utápěla v poměrně velkém množství nepřesností. Když už si hosté připravili alespoň trochu slibnou střeleckou parketu, míček k domácímu brankáři většinou nakonec stejně vůbec nedostali. Ve 30. minutě navíc přišla chyba a Moravcův brejk, Pivec ovšem zachránil. Vzápětí se ale už domácí radovali poté, co se probil středem hřiště Kotalík. Ve druhé polovině druhé třetiny se už nic významného neudálo, a tak po dvou třetinách vedli domácí 3:1.

Začátek závěrečné třetiny se nesl v plavském pokusu o nápor. Novotného střela nebyla vůbec špatná, nicméně z protiútoku málem zahrozil Řezníček. O 2 minuty později přišla plavská přesilovka, za zmínku snad ale stojí pouze Jiříčkova střela, která trefila před brankou clonícího Vazdu. Na Regině bylo vidět, že se nikam příliš nežene, přesto si díky plavským nepřesnostem stále vytvářela řadu šancí. Jednu z nich v 50. minutě proměnil Řezníček, a když tento hráč potrestal v té samé minutě zbytečné Fendekovo vyloučení pátým gólem, nevsadil by nikdo na plavské hráče ani zlámanou grešli. V 54. minutě ale domácí hráli v pěti a byli za to potrestáni nejen dvouminutovým trestem, ale i druhým gólem ve své síti. Postaral se o něj Bartizal, který tečoval Vazdovo nahození a zahájil tak velkolepou plavskou pětiminutovku. V 57. minutě se svým důrazem prosadil J. Tácha a bylo to 5:3. Necelé dvě minuty před koncem si plavský coach Z. Tácha vybral oddechový čas a nasadil ke hře bez brankáře. Definitivně rozhodnout mohl Řezníček, prázdnou branku ale minul. Následovalo tedy buly v plavském útočném pásmu a po něm Jiříček snížil na rozdíl jediné branky. To ale nebylo všechno. Hned po vhazování nasadili hosté k další power play a v čase 59:16 Novotný prostřelil vše a vyrovnal. Poté přišla ještě plavská přesilovka, a tak nechybělo mnoho k tomu, aby hosté obrat dokonali úplně. Leč nestalo se, takže utkání skončilo nerozhodně 5:5.