4 NOVOTNÝ Jiří     4   - 8 TÁCHA Matěj     -1
9 TÁCHA Pavel   1 0    - 10 TÁCHA Jan 1 2 -1
12 STEHLÍK David   1 6 2  - 13 JIŘÍČEK Miroslav 3 1 6
20 KOCOUREK Lukáš  1 1 0 2  - 19 VAZDA Radek 4 2 7

V utkání 7. kola I. ligy AHbK nastoupilo plavské "béčko" proti Samsonu a sehrálo s ním hodně divoké utkání.

Po úvodním oťukávání udeřili plavští, a to více než důrazně. V 5. minutě otevřel skóre pohotový Vazda, v 7. minutě zvýšil na 2:0 tvrdou střelou z pravé strany J. Tácha a o minutu později se skóre měnilo dokonce hned dvakrát. Nejprve zamířil přesně k tyčce Jiříček a vzápětí se pod horní tyčku trefil Fendek. Plavský brankostroj utnuli do té doby hodně nevýrazní domácí v 10. minutě. To se z víceméně ojedinělé akce trefil přes Pivcovu lapačku Milan Klečka. Přestože i ve druhé desetiminutovce úvodní části útočili převážně hosté, o čemž svědčí poměr střel na branku 5:14, na skóre se už nic nezměnilo.

Góly zase začaly padat až po změně stran. Hned ve 21. minutě střílel od modré Kocourek a jeden z obránců Samsonu míček tečoval za bezmocného brankáře Martina Klečku. O 2 minuty později přidal šestý plavský gól Vazda. Vzápětí domácí snížili, když si míček do vlastní sítě srazil Kocourek. Na vlastní góly to tedy bylo 1:1, celkové skóre bylo ale poněkud vyšší. Ve 31. minutě unikla dvojice P. Tácha - Vazda a Vazda pohodlně do prázdné branky završil hattrick. Poté přišli ke slovu domácí, kteří dvěma slepenými góly snížili na 4:7 a proti úvodní třetině výrazně ožili. Divoká přestřelka pokračovala v závěru druhé třetiny. Nejprve se svým typickým způsobem probil Jiříček, domácí ale pár vteřin před koncem třetiny ještě dokázali odpovědět.

I v závěrečné části padaly branky. Ve 43. a 48. minutě o sobě dala vědět dvojice Bartizal - J. Tácha a hosté vedli 10:5. V 53. minutě skóroval agilní Vazda dokonce ve vlastním oslabení, když si nejrychleji všiml míčku, který volně ležel za dezorienotvaným domácím brankářem. O dvě minuty později domácí snížili, poslední slovo ale patřilo střelecky disponované dvojici Vazda - Jiříček. Ve velmi zběsilé přestřelce tak plavské "béčko" zvítězilo12:6.