12 STEHLÍK David   2 1    - 13 JIŘÍČEK Miroslav     -3
14 SOKOLÍK Miroslav     1    - 18 TÁCHA Matěj 1 1 3
20 KOCOUREK Lukáš     0    - 19 VAZDA Radek 2   0

K 3. kolu I. ligy odcestovalo plavské "béčko" na Dobrou Vodu, kde se utkalo s Barnatem a až na Novotného a dlouhodobého maroda Vebra nastoupilo v kompletním složení.

Úvod utkání se mu ale příliš nevydařil. Už ve čtvrté minutě napřáhl na modré Kočer a plavští po první střele na branku prohrávali. Nějakou dobu jim trvalo, než se z rychlého gólu vzpamatovali, v 10. minutě se ale po Fendekově střele radovali z vyrovnání. Ve zbytku první třetiny byli hosté mírně aktivnější, jejich ale vypadala poněkud krkolomě, a tak si příliš šancí nevytvořili. Domácí sice neútočili příliš často, když už se ale dostali na dostřel plavské brance, měl Pivec plné ruce práce.

Ve druhé třetině pokračovali v plavští ve snaze o aktivní hru, srážela je ale v převážné většině nepřesná finální přihrávka a pokud ta přece jen přišla, tak hodně nedůrazná koncovka. Do vedení se hosté nakonec dostali. Ve 26. minutě se nejmladší hráč na hřišti M. Tácha pěkně uvolnil v rohu hřiště, dostal se až před branku a vstřelil svůj první prvoligový gól. Pojišťovací třetí branka ale nepřišla. Naopak v závěru třetiny přišlo vyrovnání, když domácí skórovali dokonce ve vlastním oslabení. S hosty mohlo být vzápětí ještě hůř, Pivec ale další samostatný nájezd zlikvidoval.

Začátek třetí třetiny patřil pro změnu domácím. Ti byli po vyrovnávací brance na koni, hosté naopak na hřišti působili tak trochu chaoticky. Výsledkem náporu domácích byl třetí gól v Pivcově síti v 47. minutě. Plavští ale odpověděli velice rychle. J. Tácha nejprve výhodnou střeleckou pozici prováhal, o chvíli později se ale ke střele dostal znovu, míček se odrazil před prázdnou branku a Bartizal měl velmi snadnou úlohu. V 51. minutě se mezi kruhy nejlépe orientoval Vazda a obrat byl dokonán. Ne nadlouho. Hned o minutu později plavská obrana zaspala na vhazování a bylo znovu vyrovnáno. Poté se hra poněkud zklidnila a zdálo se, že si obě mužstva body rozdělí. V čase 58:33 se ale mezi kruhy objevil osamocený Vazda a jeho střela byla vítězná. Domácím už nepomohla ani závěrečná power-play, hosté si po těsném vítězství odvážejí oba body.