4 NOVOTNÝ Jiří     2   - 10 TÁCHA Jan 4 1 4
9 TÁCHA Pavel 1 4    - 13 JIŘÍČEK Miroslav 2 1 1
18 SOKOLÍK Miroslav 4    - 19 VAZDA Radek 2 2
20 KOCOUREK Lukáš 1 1 2

K předposlednímu utkání sezóny nastoupilo plavské béčko na Dobré Vodě a chtělo pokračovat ve vítězném tažení.

Úvod utkání se ale hostujícím hráčům příliš nepovedl, a tak už ve čtvrté minutě po malém důrazu před brankou skončil míček v Pivcově síti. Plavští se ale otřepali poměrně rychle. Hned v dalším střídání vystřelil Bartizal a pohotový J. Tácha dorážkou vyrovnal. Akce se poté střídaly na obou stranách a v 15. minutě strhl vedení na plavskou stranu střelou z mezikruží znovu J. Tácha. O dvě minuty později přišla nejkrásnější akce utkání. Neměl v ní prsty nikdo jiný než dvojice J. Tácha - Bartizal a J. Tácha po nezištné Bartizalově přihrávce završil hattrick.

V úvodu druhé části domácí sice snížili, jinak ale úřadovali plavští. Hned z protiútoku opět zaúřadovala dvojice J. Tácha - Bartizal a bylo to 2:4. O dvě minuty později zakončil přečíslení dva na jednoho pátým gólem Jiříček a vzápětí přidal šestý plavský úspěch střelou pod horní tyčku Fendek. Domácí poněkud odpadli a k ohrožování Pivcovy branky se dostávali pouze při střelách z uctivé vzdálenosti, které plavský brankář bez problémů likvidoval. Branky tak padaly na druhé straně. Ve 30. minutě prošlo do sítě Kocourkovo nahození od modré čáry a ve 33. minutě se v přesilovce svým typickým způsobem soupeřovou obranou probil Jiříček a zvýšil na 8:2. Dalšího gólu jsme se ve druhé třetině už nedočkali, a tak za zmínku stojí pouze Novotného dělovka, která doslova knokautovala domácího brankáře.

V závěrečné třetině domácí přitvrdili, z čehož vyplynuly tři plavské přesilové hry. Hned tu první využil střelecky mimořádně disponovaný J. Tácha, když domácího brankáře zaskočil střelou z ostrého úhlu. Poslední gól padl v 48. minutě a vstřelil ho po rychlém přečíslení plavský kapitán P. Tácha. Hosté tak po velmi dobrém výkonu nadělili soupeři desítku.