1 BOBR Josef 60 39 4 90,7   5 VEBR Václav   1 -2
5 NOVOTNÝ Jiří 1   3   - 10 TÁCHA Jan 1   2
9 TÁCHA Pavel     2 2  - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 1 1
12 STEHLÍK David   1 2 2  - 17 BARTIZAL Martin 1 1 2
14 SOKOLÍK Miroslav     1     19 VAZDA Radek 1 2 4

Stejně jako "A" mužstvo i plavské béčko přivítalo na svém hřišti vedoucí mužstvo soutěže. Byl jím Long Cash. Plavští ale neponechali nic náhodě a zejména díky famózní úvodní desetiminutovce získali jeho cenný skalp.

Plavští začali jako z partesu. Hned v úvodní minutě se soupeřovou obranou prohnal Jiříček a otevřel skóre. Ve 4. minutě napřáhl z poměrně těžkého úhlu Fendek a skóre se měnilo podruhé. V 8. minutě zvýšil na 3:0 J. Tácha a o minutu později přidal další gól Vazda. Když o 2 minuty později prostřelil hostujícího brankáře popáté Novotný, byli hosté zralí na ručník. Bylo neuvěřitelné, že poměr střel na branku byl v tu chvíli 5:5. Z toho vyplývá, že domácí měli neuvěřitelnou stoprocentní úspěšnost. Ve zbývajících minutách úvodní části se hostující brankář přece jenom rozchytal, takže plavští už další gól nepřidali.

To se podařilo až ve 27. minutě Bartizalovi, který zaskočil brankáře střelou z úhlu. To už bylo na hostech vidět, že se z úvodního šoku vzpamatovali a hráli velice aktivně. Góly ale stříleli převážně domácí. Ve 33. minutě vykoupal brankáře krásným blafákem Fendek a domácí vedli 7:0. Long Cash se svého prvního gólu dočkal v 37. minutě poté, co si domácí v útočném pásmu nepřesně přihráli a snad poprvé v utkání propadli.

V úvodu závěrečné třetiny zvýšil střelecky disponovaný Fendek na 8:1. Zbytek utkání ale patřil spíše hostům. Ti si dokázali mnohdy vytvořil poměrně drtivý tlak a tak si plavský brankář Bobr na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemohl. Ve 49. minutě byl bezmocný proti rychlé kombinaci soupeře, který tak snížil na 8:2. Další kosmetická úprava skóre se hostům podařila v 54. minutě, kdy během necelé minuty přidali další dvě branky. Domácí ale další komplikace nepřipustili a zbytek utkání si pohlídali. Získali tak cenné vítězství 8:4 a pokračují ve vítězném tažení.