9 TÁCHA Pavel     3   - 10 TÁCHA Jan   2 2
12 STEHLÍK David   4 6    - 13 JIŘÍČEK Miroslav 3 1 5
14 SOKOLÍK Miroslav 1 1 2    - 17 BARTIZAL Martin 2   2
18 NOVOTNÝ Jiří 1 1 7     19 VAZDA Radek 3 3 5

K dalšímu utkání odcestovalo plavské "béčko" na Dobrou Vodu, kde se utkalo se Stoupou.

A začalo více než dobře. Hned v první minutě uklidil nezištnou Jiříčkovu přihrávku do sítě Vazda a otevřel skóre. O minutu později už plavští vedli 2:0. To předvedli pohlednou akci J. Tácha s Bartizalem a Bartizal ukončil svůj desetizápasový gólový půst. Hosté svého soupeře i nadále přehrávali a po jednom z přečíslení dorazil střelu J. Táchy do sítě Sokolík. Ve 14. minutě našel Vazda mezi kruhy Novotného a bylo to 0:4. Skóre se v úvodní části měnilo ještě jednou, když se v 18. minutě své premiérové branky dočkal Vebr.

Ve druhé části hosté pod dojmem jasného vedení poněkud polevili a ve hře se začaly objevovat nepřesnosti. To vyústilo do několika nebezpečných protiútoků Stoupy a jeden z nich také skončil gólem v Pivcově síti. Plavská odpověď ale byla více než důrazná. Ve 31. minutě během jednoho střídání skórovali Vazda s Jiříčkem a zvýšili na 7:1 pro hosty. Ve 36. minutě se svého gólu dočkal také Fendek a o minutu později završil agilní Vazda hattrick.

Závěrečná třetina přinesla také řadu nepřesností. Ve 43. minutě vyřešil Sokolík přečíslení tři na jednoho přihrávkou soupeři do protiútoku a domácí touto nabídkou nepohrdli. Rychlou odpověď si připravil Bartizal, který měl po Stehlíkově nezištné přihrávce snadnou úlohu. Špatný důraz plavských hráčů před Pivcovou brankou měl za následek třetí gól domácích. V poslední desetiminutovce byl k vidění jediný střelec a tím byl Jiříček, který dokázal dvakrát skórovat, aniž asi chtěl. V 53. minutě si jeho přihrávku zpoza branky srazili domácí do sítě sami a v poslední minutě trochu zvláštním způsobem zakončil akci dvojice Stehlík - Vazda. Plavští tak zvítězili jednoznačně 12:3.