5 NOVOTNÝ Jiří 2   3   - 13 JIŘÍČEK Miroslav   1 0
9 TÁCHA Pavel   1 -1    - 17 BARTIZAL Martin     -2
12 STEHLÍK David   1 3    - 19 VAZDA Radek 1 1 2
14 SOKOLÍK Miroslav     -1 2

V dalším utkání I. ligy AHbK přivítalo plavské "béčko" na svém hřišti svého souseda v tabulce Palubu.

Přestože utkání začalo opatrně, na góly se příliš dlouho čekat nemuselo. Ve 4. minutě vyslal první střelu na soupeřovu branku Novotný, od brankáře se míček odrazil zpět k Novotnému a ten složil úspěšný reparát. O dvě minuty později bylo vyrovnáno. Domácí obrana totiž neuhlídala Kaspera a ten blafákem překonal Bobra. Poté utkání upadlo do podprůměru a příliš vzruchu k vidění nebylo.

Ani ve druhé části to dlouho nevypadalo, že by se na skóre mohlo něco změnit. Obrany na obou stranách převyšovaly útoky, a pokud se někdo přece jen dostal k zakončení, zasáhli pozorní brankáři. V závěru druhé části jsme se gólů přece jen dočkali. V přesilové hře vybojoval míček J. Tácha a Fendek strhl vedení na plavskou stranu. Než se hosté stačili vzpamatovat, pronikl jejich obranou Vazda a zvýšil na 3:1.

V úvodu závěrečné třetiny zvýšili hosté pohyb a bylo vidět, že s nepříznivě se vyvíjejícím skóre nejsou vůbec spokojeni. Domácí se soustředili hlavně na pozornou obranu, ale v 51. minutě dali dostatek prostoru nebezpečnému Kasperovi a ten snížil na 3:2. Plavská odpověď byla ale rychlá. V 54. minutě vypálil z levé strany J. Tácha a trefil přesně levý horní růžek hostující branky. O dvě minuty později zvýšil na 5:2 Novotný a vypadalo to, že utkání dospěje k poklidnému konci. Hned o minutu později ale domácí obrana zapomněla za svými zády jednoho ze soupeřových útočníků a ten snížil na 5:3. Hosté to tedy ještě zkusili a odvolali brankáře. Míček ale vybojovali domácí a Fendek do prázdné branky plavské vítězství zpečetil.