9 TÁCHA Pavel   1 0   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 2 5
12 STEHLÍK David     5    - 17 BARTIZAL Martin     -1
19 VAZDA Radek 3   6    - 5 VEBR Václav   1 0
20 KOCOUREK Lukáš 1 1 2

V 16. kole přivítalo plavské "béčko" na svém hřišti leadra I. ligy AHbK a pod taktovkou nového trenéra Z. Táchy s ním sehrálo vynikající zápas.

V porovnání s předcházejícími domácími vystoupeními vstoupili plavští do utkání jako vyměnění a od úvodního buly bylo zřejmé, že budou favoritovi nejméně vyrovnaným soupeřem. Už v 5. minutě se před brankou zjevil Fendek a podařeným blafákem poslal domácí do vedení. Regina odpověděla několika šancemi, brankář Bobr se ale zřejmě dobře vyspal a byl oporou. Plavské hokejbalisty ale i nadále zdobil hlavně pohyb a bojovnost, a to bylo to, co na zkušeného soupeře platilo. Několik dobrých šancí sice domácí neproměnili, až se ve 14. minutě ujala Jiříčkova nenápadná střela. První třetinu tak vyhráli domácí 2:0.

I do druhé třetiny vstoupili lépe plavští. Ve 24. minutě se před brankou nejlépe zorientoval Vazda a zvýšil na 3:0. Regina se ale nehodlala jen tak vzdát a ve 27. minutě potrestala plavskou ztrátu míčku na útočné modré. Gól v Bobrově síti vlil hostům další krev do žil a tak bylo před plavskou brankou několikrát pořádné horko. V 36. minutě ale jeden z hráčů Reginy zahákoval pronikajícího Vazdu a přesilovou hru rychle využil střelou od modré Kocourek. Domácí tak po 40 minutách vedli 4:1.

Vyhráno ale zdaleka neměli. Hosté začali závěrečnou třetinu obrovským náporem, Bobr ale odolal. A když plavským hráčům začaly vycházet rychlé protiútoky, bylo zřejmé, že vedoucí tým tabulky tentokrát bodovat nebude. V 45. minutě vyslal Kocourek krásným pasem na zteč J. Táchu a ten zamířil přesně. O minutu později zakončil další rychlý brejk Fendek a domácí už vedli 6:1. Plavské hráče nerozhodil ani druhý gól v Bobrově síti. O minutu později totiž přidal svůj třetí gól Fendek a domácí mohli dohrávat v naprostém klidu. Do hry se tak dostal i nový plavský hráč Vebr. V 54. minutě zvýšil na 8:2 Vazda a tentýž hráč přidal i devátou plavskou branku. Domácím asi ani příliš nevadilo, že hosté vstřelili půl minuty před koncem svůj třetí gól. Utkání skončilo zaslouženým plavským vítězstvím 9:3.