9 TÁCHA Pavel     0   - 17 BARTIZAL Martin     0
14 SOKOLÍK Miroslav 1   0 2  - A TÁCHA Zdeněk 1 2 0
19 VAZDA Radek 1 1 0 2  -
20 KOCOUREK Lukáš   1 0

Přestože byl v Plavu v sobotu 26. ledna masopust, nastoupilo plavské béčko na Pedagogu proti Lafetě. Bojovným výkonem dalo zapomenout na nevydařená předchozí vystoupení a získalo cenné vítězství. Nutno říct, že plavskému vítězství také dopomohla obrovská nedisciplinovanost hráčů Lafety.

Utkání začalo hodně divoce. Rozhodčí hned v úvodu pustili Táchův sporný zákrok a domácí na to reagovali jak býci na červený prapor. Hned v úvodu utkání tak vyfasovali dva tresty v krátké době, hosté ale přesilovky nevyužili. Buď minuli branku nebo šance vychytal pozorný brankář Lafety. Ve čtvrté přesilovce plavští mírně změnili rozestavení a to přineslo ovoce, když Kocourkovu střelu dorazil do sítě Vazda. Domácí pokračovali v nedisciplinované hře a tak v přesilovce hosté znovu trestali. Křížnou přihrávku Z. Táchy poslal do sítě Jiříček.

Ve druhé části se hra poněkud zklidnila. Protože se myslelo hlavně na zadní kolečka, byli oba brankáři dlouho bezchybní. Přesto se nakonec dvakrát prosadili hráči Lafety, když prokázali hodně důrazu před Pivcovou brankou a góly ve 32. a 38. minutě skóre vyrovnali.

Do závěrečné části vstoupili plavští se snahou vrátit vedení zpět na druhou stranu, gólový úspěch ale dlouho nepřicházel. Domácí čekali spíš na přiležitosti k brejkům. Po jedné hrubce na plavské obranné modré jejich chvíle také přišla, Pivec ale zachránil. V 55. minutě se vydal na zteč Jiříček, natlačil se před branku a se štěstím protlačil míček do branky. Domácí na to reagovali "po svém" a vykoledovali si opět několik trestných minut. I v oslabení získali útočné pásmo a odvolali brankáře. Míček ale vybojoval Vazda a Z. Tácha a střelou do prázné branky rozhodl. V závěrečné minutě se ještě po vhazování v útočném pásmu trefil Sokolík a plavští tak vybojovali vítězství 5:2.