9 TÁCHA Pavel   1 -4   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   -4
12 STEHLÍK David     1    - 17 BARTIZAL Martin     2
14 SOKOLÍK Miroslav  1 1 2    -
19 VAZDA Radek     -4    -

Utkání proti Dobré Vodě "B" se plavskému "béčku" příliš nevydařilo. Přestože byli plavští hráči po většinu utkání lepším mužstvem, doplatili na špatný začátek a tradičně špatnou a nedůraznou koncovku.

V úvodu utkání si domácí museli připadat jako ve zlém snu. Na hřišti se ještě ani nerozkoukali a už prohrávali. Když se zdálo, že se z úvodního šoku vzpamatovali, přišla další chyba v obraně a druhý gól v Bobrově síti. V 5. minutě vrátil domácí do zápasu Sokolík, gólu ale vydatně pomohla teč hostujícího hráče. Ve zbytku úvodní části byli sice plavští převážně nastěhováni v útočném pásmu, vyrovnávací gól ale nepřišel a tak uhodilo v 15. minutě na straně druhé.

I úvod druhé třetiny patřil domácím. Ve 24. minutě ale unikl do brejku jeden z hostujících útočníků, při pokusu o blafák se střetl s hlavou brankáře Bobra a s plavským brankářem to nevypadalo vůbec dobře. Střídání brankářů ale nakonec třeba nebylo. O 2 minuty později vystřelil od modré Jiříček a snížil na 2:3. V 31. minutě zaútočili i hosté, vybojovali vhazování v útočném pásmu a po buly vstřelili svůj čtvrtý gól, když střelu od modré tečoval mimo Bobrův dosah P. Tácha. Domácí se ale nevzdali a o 4 minuty později už prohrávali znovu pouze o gól. O snížení se postaral J. Tácha, který našel skulinku u bližší tyčky dobrovodského brankáře.

V závěrečné třetině se domácí do potřebného náporu dlouho nedostávali. Hosté totiž pouze nebránili hubené vedení, ale snažili se i útočit. V 51. minutě přišla jediná přesilovka v utkání, domácí ji ale příliš dobře nesehráli. Bylo tak čím dál tím víc zřejmé, že se rozhodne až v samotném závěru utkání. Minutu a půl před koncem si také domácí vzali oddechový čas a odvolali brankáře. První půlminutu se sice v útočném pásmu udrželi, hostující branku ale výrazně neohrozili. Poté se míčku zmocnili hosté a střelou přes celé hřiště své vítězství zpečetili.