9 TÁCHA Pavel   1 0   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 2   0
14 SOKOLÍK Miroslav     -2    - 17 BARTIZAL Martin     -2
A LONSMÍN Pavel   1 0    -
A BENEŠ Ondřej     -3

V 9. kole nastoupilo plavské béčko na Dobré Vodě opět proti vedoucímu mužstvu I. ligy. Tentokrát jím byl Long Cash. Hosté měli problémy s poskládáním obranných dvojic a tak P. Táchu a Sokolíka doplnili P. Lonsmín a Beneš z áčka.

Utkání začalo z obou stran hodně opatrně a tak jsme na první střelu na branku čekali až do 5. minuty. Do první a nadlouho poslední plavské šance se v 8. minutě prodral nejlepší plavský hráč P. Lonsmín, domácí brankář ale jeho střelu kryl. Vzápětí musel krýt první těžkou střelu také Bobr. Ukazatel skóre se nakonec v první třetině přece jen pohnul poté, co Bobr pravděpodobně očekával přihrávku a uvolnil prostor u bližší tyčky. Domácí tak šli hodně lacino do vedení.

Ani ve druhé třetině šance příliš nepřibývaly. Plavské akce většinou končily při přechodu útočné modré čáry nepřesnou přihrávkou. A protože ani domácí toho v útoku příliš mnoho nevymysleli, zasahovali oba brankáři především proti střelám z uctivé vzdálenosti. Když už se zdálo, že se ve druhé třetině branky nedočkáme, zapomněla plavská obrana před Bobrem na soupeřova útočníka a ten pohodlně zvýšil na 2:0.

V úvodu závěrečné třetiny plavští přece jen zvýšili tempo a hned v prvním střídání způsobili před domácí brankou více rozruchu než za celé dvě předchozí části. Ve 48. minutě se také konečně dočkali, když Lonsmínovu střelu dorazil do sítě Jiříček. Hosté se poté snažili usilovně vyrovnat, v 55. minutě ale chybovali ve středním pásmu a domácí přečíslení tři na jednoho využili. Vzápětí sice Jiříček blafákem znovu snížil na jednobrankový rozdíl, víc toho ale plavští nedokázali. Minutu a čtvrt před koncem sice odvolali brankáře, v power-play si ale žádnou šanci nevytvořili a tak pár sekund před koncem nakonec inkasovali do prázdné branky čtvrtý gól. V utkání, ve kterém jsme příliš vzruchu neviděli, tak hosté nezískali ani bod.