12 STEHLÍK David     0    - 17 BARTIZAL Martin 1   0
14 SOKOLÍK Miroslav   2 -2    -
19 VAZDA Radek  2 1 3    -
20 KOCOUREK Lukáš     -1

K utkání proti mužstvu HBC Stoupa nastupovali hráči plavského béčka s jasným cílem. Tím bylo přerušení nepříjemné série tří porážek.

A tento cíl začali naplňovat od úvodního vhazování. Už ve druhé minutě si na dlouhý Vazdův pas naběhl Fendek a střelou pod padajícím brankářem otevřel skóre. V 5. minutě měl před brankou Stoupy dostatek času Vazda a opakovanou střelou zvýšil na 2:0. Domácí rychlé dvě branky viditelně uklidnili a pokračovali ve velmi dobré hře. Tu korunoval o 3 minuty později Fendek, který zachytil soupeřovu rozehrávku a tvrdou střelou pod horní tyčku přidal třetí plavský gól. Radost domácích ještě ani neutichla a skóre se měnilo znovu, když po nepřehledné situaci před brankou dorazil míček do sítě Jiříček. Hosté byli v tu chvíli zralí na ručník. Domácí navíc v závěru třetiny přidali pátý gól poté, co se potřetí v utkání trefil s chutí hrající Fendek.

Kdo čekal podobnou gólovou smršť i ve třetině druhé, byl asi zklamán. Ve 24. minutě do té doby poměrně neškodní hosté z ničeho nic snížili a, i když o 4 minuty později dorazil Bartizal Sokolíkovu střelu, začali také vystrkovat růžky. Domácí v několika šancích neuspěli, hráči Stoupy to ve 34. a 37. minutě potrestali a rázem byli zpět ve hře.

Když hned v úvodu závěrečné části snížili na 6:4, bylo zřejmé, že domácí budou muset o své vítězství ještě tvrdě bojovat. Ve 48. minutě mohl plavské hráče uklidnit životní zápas hrající Fendek, který využil přesilovku, hosté ale vzápětí znovu snížili. V 54. minutě dostal bolestivý zásah soupeřovou hokejkou do obličeje Sokolík, vše se ale kupodivu obešlo bez vylučování. Domácí své vítězství nakonec zpečetili o 2 minuty později, když měl ofenzivně laděný obránce Vazda před brankou dostatek času na dlouhý forhendový blafák.. Plavští tedy sérii porážek ukončili vítězstvím 8:5.