Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 17 BARTIZAL Martin     -3
9 TÁCHA Pavel     -5   - A TÁCHA Zdeněk 1   -5
14 SOKOLÍK Miroslav     -5 6  - A KOPIC Petr   1 -5
12 STEHLÍK David     -6    -

Na velkém dobrovodském hřišti se plavským hráčům většinou příliš nedaří. A nejinak tomu bylo i v utkání 7. kola 1. ligy AHbK proti Palubě. Plavská sestava navíc poněkud připomínala spíše lazaret. I s dvěma hráči "A" mužstva nastoupilo pouze 7 hráčů do pole, navíc Sokolík nastoupil rovnou z postele a Z. Tácha hrál s nateklým kotníkem. Proto není divu, že utkání skončilo debaklem.

Úvod utkání přitom z plavské strany až tak špatný nebyl. Hned v první a poté i ve třetí minutě se k nebezpečným střelám dostal Kopic, v obou případech ale mířil mimo. A tak přišel trest. O minutu později totiž plavská obrana poprvé propadla a domácí ze své první šance otevřeli skóre. Poté přišla pasáž, ve které nestačila vychladnout trestná lavice, skóre se ale nezměnilo, přestože se v několika nadějných šancích ocitl J. Tácha a Bartizal. Stalo se tak až v minutě čtrnácté, ale na druhé straně. Hosté znovu propadli a Paluba přečíslení dva na jednoho proměnila. Další přesilovka už plavský gól přinesla. Obléhání domácí branky zakončil přesnou střelou pod horní tyčku Z. Tácha.

Hned ve 2. minutě druhé třetiny skončila přemíra plavské snahy dalším brejkem domácích a třetím gólem v Bobrově síti. Po této brance se plavská hra rozsypala jak domeček z karet a na hřišti začali jednoznačně dominovat domácí. Ti přidali další 3 branky a pokaždé skórovali s obrovkou lehkostí, což jasně kontrastovalo s tím, jak moc se na šance nadřeli hosté. Když už se přece jen dostali do přečíslení, zakončili jej nešťastným zásahem Sokolíka, který po střele zasáhl soupeře vysokou holí v obličeji, což jasně demonstrovalo plavské trápení.

Domácí čtyřminutovou přesilovku sice nevyužili, to je ale vůbec nemuselo mrzet. Ve 45. minutě se totiž nedohodl Bobr s P. Táchou a to nemohlo skončit jinak, než sedmým gólem v plavské síti. V závěru utkání přidala Paluba ještě jeden gól a utkání tak skončilo plavskou prohrou 1:8.