1 BOBR Josef 60 37 4 90,2   6 FENDEK Ondřej   1 -2
9 TÁCHA Pavel     -1   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   -2
14 SOKOLÍK Miroslav   1 0    - 17 BARTIZAL Martin     0
19 VAZDA Radek     -2    -
20 KOCOUREK Lukáš     -1    -

V 5. kole I. ligy se plavští utkali na Pedagogu s dalším kvalitním soupeřem. Bylo jím mužstvo Rapid-Regina, tým složený ze samých starších, ale velezkušených hráčů.

První třetina nabídla poměrně vyrovnaný hokejbal. Plavským hráčům ale chyběl klid ve finální fázi a tak nebezpečnější byli domácí, kteří dokázali téměř kažodu akci zakončit nebezpečnou střelou. Bobr má ale v úvodu sezóny formu a v první části hosty výrazně podržel. Ve 12. minutě zasáhl jeden z obránců Rapidu vysokou holí Jiříčka a plavským se tak naskytla čtyřminutová přesilovka. Hosté ale nejenže neskórovali, sami dokonce ve 14. minutě inkasovali.

V úvodu druhé části přidali domácí druhou branku, hosté se ale nevzdali. Ještě přidali a o 2 minuty později se také prosadili, když svou asi čtvrtou šanci konečně proměnil Jiříček. Plavští měli poté mírně navrch, jenže stejně jako v úvodní třetině chyběla jednak přesná finální přihrávka a pokud přišla, chybělo důraznější zakončení. Ve 36. minutě roztočili hosté v obranném pásmu Reginy kolotoč, gólový efetk se ale nedostavil a jak už to bývá, nakonec utekl domácí Řezníček a zvýšil na 3:1.

Závěrečná třetina se nesla v duchu zoufalé plavské snahy něco s výsledkem udělat. Domácí ale pozorně bránili a zároveň i oni dokázali být nebezpeční. Když navíc v 57. minutě přidali čtvrtý gól, bylo zřejmé, že plavští vyjdou poprvé letos naprázdno. Vzápětí sice z těžkého úhlu vykřesal jiskřičku naděje J. Tácha, domácí si ale již vítězství vzít nenechali.