9 TÁCHA Pavel     0   - 13 JIŘÍČEK Miroslav   2 -1
12 STEHLÍK David     3    - 17 BARTIZAL Martin  2   3
14 SOKOLÍK Miroslav  1   3 4  -
19 VAZDA Radek  1   0    -

V úvodním utkání sezóny přivítali hráči plavského béčka soupeře honosícího se názvem Barnat. Vy, kteří netušíte, kde se v I. lize takové mužstvo ocitlo, vězte, že tento tým hrál vloni pod názvem Borek-Bojler.

Domácí představili dvě nové posily - zkušeného univerzálního hráče Davida Stehlíka, který do Plava přestoupil z Pekárenské a dalšího mladíka se jménem Tácha, a začali hodně aktivně. Byl to právě mladík J. Tácha, který v 5. minutě vybojoval míček a jeho střelu dorazil do sítě Bartizal. O 3 minuty později unikli do přečíslení dva na jednoho Jiříček s Fendekem a vyřešili ho ukázkově. Plavští byli při chuti, stačila ale malá nepozornost v obraně, kdy Fendek nepokryl nabíhajícího obránce a hosté snížili. Ve 14. minutě si své názory vysvětlil s jedním ze soupeřů Sokolík pomocí pěstí a oba dostali trest 2+2 minuty. Hra 3 na 3 svědčila více domácím a Vazda po pěkné individuální akci zvýšil na 3:1.

Po přestávce ale plavští jakoby vypadli z role, místo kombinace začali hrát individuálně a tak se hra vždy hodně rychle vrátila před domácího brankáře Bobra. Koledování o gól skončilo tak, jak asi skončit muselo - hosté v rozmezí necelých dvou minut vyrovnali. Domácí se z letargie probudili ve druhé polovině druhé třetiny. Ve 32. minutě předvedli Jiříček s Fendekem akci navlas podobnou té z osmé minuty a Fendek vrátil vedení na plavskou stranu. O 3 minuty později vyrazil na zteč obránce Sokolík, jeho první střelu sice brankář vyrazil, Sokolík byl ale nejdůraznější ze všech a odražený míček vrátil do sítě.

V závěrečné třetině domácí drama nepřipustili. Hned ve 43. minutě přidal Bartizal šestý gól a plavští si vítězství celkem v poklidu pohlídali. Do nové sezóny tak vstoupili vítězstvím 6:3 a hlavně velmi sympatickým výkonem.