7 ŠÍVR Radim       1 2 20 KOPIC Petr     1 2
18 LONSMÍN Pavel       1   99 TÁCHA Zdeněk   2 3 2
68 POSTL Josef 1   3 5 2 19 PÁVEK Karel 1   3 4
5 SRBENÝ Tomáš 1 1 2 4

K utkání posledního kola základní části nastoupil HBC Plav i s obráncem Srbeným, jemuž byla druhá polovina trestu změněna na podmínku. Chyběl tak pouze Beneš, který postával u mantinelu s rukou stále v sádře.

Právě Srbený byl hned ve 3. minutě autorem první branky utkání, když po Táchově vyhraném vhazování prostřelil klubko hráčů před brankou. Hosté se ale velmi rychle oklepali a o 2 minuty později vyrovnali poté, co potrestali zbytečnou plavskou ztrátu míčku za vlastní brankou. Úvodní třetina ale jinak patřila spíše domácím. Tváří v tvář soupeřovu brankáři ale neuspěl ani J. Šívr ani Pávek. Ten se v 17. minutě přece jen prosadil. Z prostoru mezi kruhy nedal brankáři šanci. Vzápětí zasáhl jeden z dobrovodských hráčů J. Šívra holí v obličeji, a protože se u toho objevila krev, inkasoval 2+2 minuty. První část přesilovky sehráli plavští výborně a Postl přidal třetí gól. V pokračující přesilovce ale unikli hosté a Pivec musel vytáhnout skvělý zákrok, aby neinkasoval.

Ve druhé třetině plavští polevili a karta se začala pomalu obracet. Dva nebezpečné závary sice ještě uhasil s vypětím všech sil Pivec, ve 24. minutě ale kapituloval po střele z poměrně ostrého úhlu. Hostům narostla křídla a domácí se měli co ohánět. Poměrně drtivý tlak sice přestáli, v době, kdy se zase začínala hra vyrovnávat, ale nakonec inkasovali. Začínalo se tak odznovu.

V úvodu závěrečné třetiny odešel za katr R. Šívr a hosté svým důrazem před brankou strhli v přesilovce vedení na svou stranu. Plavští se pak snažili vyrovnat ve dvou po sobě jdoucích přesilových hrách. Jejich snaha ale ke gólu nevedla. Naopak, jen co vyloučený hostující hráč skočil do hry, dostal se do brejku. Pivec sice první střelu vyrazil, na dorážku byl ale krátký a hosté rázem vedli o 2 branky. Definitivní přítrž další plavské snaze o zvrat učinili hosté v 58. minutě, jak jinak než z dorážky. Domácí tak v posledním kole prohráli 3:6 a klesli v tabulce na 3. místo.