7 ŠÍVR Radim 1 1 9 1   20 KOPIC Petr 1 1 6 3
18 LONSMÍN Pavel 1 1 9 1   99 TÁCHA Zdeněk 2 2 6 3
68 POSTL Josef 2   6 3
19 PÁVEK Karel 1 3 6 3

Ve 20. kole Extraligy AHbK přivítal HBC Plav předposlední mužstvo tabulky Termity Velešín. V plavské sestavě se po dlouhé době objevil Z. Tácha. Nedostatek obránců vyřešili domácí tím, že v obraně nastoupil kapitán Pávek.

Úvodní nápor vyšel plavským hráčům nad očekávání dobře. Ve 4. minutě otevřel skóre Postl a uvolnil obrovskou lavinu gólů ve velešínské síti. Už v 8. minutě svítil na ukazateli skóre stav 5:0, když se dvakrát trefil J. Šívr a po jedné brance přidali Z. Tácha a Kopic. O minutu později ale přišel o čisté konto i plavský brankář Pivec a rázem nebylo prakticky o co hrát. Plavští ale i nadále pokračovali ve střeleckém koncertu, ve kterém vynikali zejména rychlonozí útočníci J. Šívr a Říha, a tak se ukazatel skóre po první třetině zastavil na stavu 8:1.

I ve druhé třetině pokračoval plavský brankostroj. Góly stříleli postupně Říha, Postl, Pávek a P. Lonsmín. Další branky domácí nepřidali díky tomu, že některé akce chtěli příliš vyšperkovat až do prázné branky, což se jim ne vždy podařilo. Ve 35. minutě přišli ke slovu i hosté, kterým určitě nešla upřít snaha a bojovnost, a to i za pro ně velmi nepříznivého stavu. Poslední slovo druhé třetiny ale patřilo plavskému obránci R. Šívrovi, který vstřelil svou premiérovou branku v letošní sezóně.

V závěrečné části domácí už příliš gólů nepřidali, a tak tato část hry skončila nerozhodně. Domácí skórovali pouze dvakrát, velešínští na obě branky dokázali odpovědět také gólově a tak utkání nakonec skončilo poměrně divokým skóre 15:4.