2 BENEŠ Ondřej     1 1   19 PÁVEK Karel   2 3 4 2
18 LONSMÍN Pavel     1 1   99 TÁCHA Zdeněk 1 1 3 2
68 POSTL Josef 1   3 5   20 KOPIC Petr     1 1
5 SRBENÝ Tomáš       3

Odvetné utkání čtvrtfinále play off se plavským hokejbalistům vůbec nepovedlo a tím pádem pro ně sezóna končí poněkud nečekaně brzy.

Stejně jako v předchozím utkání šel rychle do vedení Alpynisch. Ve 2. minutě totiž potrestal Srbeného hrubku Procházka a nadvakrát překonal bezmocného Pivce. Tomu to, že opět inkasoval prakticky z první střely, zřejmě na jistotě příliš nepřidalo a tak v 10. minutě inkasoval hodně laciný gól. Alpynisch byl samozřejmě na koni, naopak domácí působili poněkud křečovitě. Měli sice herní převahu, ale proti nadšeně bojujícímu soupeři se v koncovce nemohli prosadit.

Když ve 23. minutě domácí obrana po buly zapomněla soupeře před Pivcovou brankou zcela osamoceného a ten zvýšil na 3:0 pro hosty. Přesně v polovině utkání pak máchla Pivcova lapačka do prázdna po střele z dálky a domácí byli zralí na ručník. Jiskřičku naděje vykřesal v 37. minutě Tácha, když do sítě prošlo jeho nahození od mantinelu. Hosté ale odpověděli stejnou mincí a tak po druhé třetině svítil na ukazateli skóre hrozivý stav 1:5.

Do závěrečné třetiny domácí zmobilizovali veškeré síly, zamíchali se sestavou a vrhli se do drtivého náporu. Ten korunoval ve 45. minutě Postl a o 3 minuty později snížil Říha už jen na dvoubrankový rozdíl. Utkání se mohlo vyvíjet jinak, kdyby v 51. minutě netrefili Šívr a Tácha těsně po sobě v přesilovce pouze tyčku. Hosté se nakonec spasili dokonce ve vlastním oslabení, kdy skórovali prakticky z nulového úhlu. V 56. minutě snížil J. Šívr na 4:6 a docílil alespoň toho, že se poslední 2 minuty hrál čistý čas. Domácí už 2 minuty před koncem odvolali brankáře a pustili se do drtivé power play. Během ní vyslali na brankáře Švejdu snad 10 střel, ten ale odolal a postaral se tak o zřejmě největší senzaci letošního play off.