2 BENEŠ Ondřej     1 3   19 PÁVEK Karel   1 3
18 LONSMÍN Pavel 1   1 3   99 TÁCHA Zdeněk   3 4 3
68 POSTL Josef 3   3 1 4 20 KOPIC Petr
5 SRBENÝ Tomáš     2 1

Ve čtvrtfinále play off na sebe narazili dva staří známí - HBC Plav a The Alpynisch. Protože má Alpynisch v Plavu své domácí hřiště, měli plavští výhodu v tom, že se obě utkání uskutečnila na jejich hřišti. Vzhledem k výsledku prvního souboje to ale byla výhoda víceméně pouze teoretická.

Snahu o úvodní plavský nápor utnul už ve 2. minutě Říhův faul, který Alpynisch zásluhou R. Postla, který protlačil míček pod Pivcovými betony, využil. Hosté se pak snažili o nápor, blíže ke skórování byl ale znovu Alpynisch. Kotek ale v dobré pozici těsně minul. Plavským hráčům se podařilo vyrovnat ve 13. minutě, kdy zamířil přesně pod horní tyčku J. Postl. Tentýž hráč využil tvrdou střelou od modré v 19. minutě přesilovku a poslal hosty do vedení.

V úvodu druhé třetiny se projevilo otřepané, ale pravdivé nedáš-dostaneš. Na jedné straně neproměnil vyloženou šanci Šívr a z protiútoku překvapil Pivce bekhendovou střelou R. Postl. S hosty to mohlo být ještě horší ve 33. minutě, v přesilovce R. Postl ale tentokrát neuspěl, když mu jeho megašanci Pivec téměř zázračně lapil. Do vedení se tak dostali plavští. Situaci dva na jednoho sice nejprve Pávek optimálně nevyřešil, vzápětí ale našel z druhé vlny nabíhajícího J. Postla a ten završil hattrick. Po dvou třetinách tak vedli hosté 3:2 a zajímavé bylo, že ve střelecké listině nebylo zapsáno jiné jméno než Postl.

Do závěrečné třetiny hosté ve snaze vylepšit herní projev trochu zamíchali sestavou a tato rošáda měla hned za následek šance Táchy a Kopice. Gól nakonec vstřelil P. Lonmsín dokonce ve vlastním oslabení a vypadalo to, že plavští mají utkání konečně pod kontrolou. Leč přišla 50. minuta, kdy Pivec nestihl přikrýt míček před P. Procházkou a Alpynisch snížil. A když o dvě minuty později zaskočila Pivce další střela, bylo rázem vyrovnáno. Domácí ožili a plavští se rázem báli o výsledek. Na skóre se ale už nic nezměnilo a tak jsou před odvetou šance pro oba týmy naprosto rovnocenné.