68 POSTL Josef 5 2 10     20 KOPIC Petr 1 4 10
B VAZDA Radek 1   9
2 BENEŠ Ondřej   1 4
B TÁCHA Pavel     5   2

V utkání 18. kola Extraligy vypadal HBC Plav jako lazaret. K dlouhodobě zraněnému Z. Táchovi a distancovanému Srbenému přibyl na marodku s chřipkou Pivec a P. Lonsmín a na pátečním tréninku si navíc poranil kotník Pávek. Torzo sestavy tak doplnili hráči "B" mužstva P. Tácha a Vazda a do branky se vrátil "ztracený syn" R. Lonsmín.

Přesto se plavským hokejbalistům utkání nad očekávání vydařilo. Zavadilka totiž začala utkání hodně odevzdaně a to se také velmi rychle projevilo na ukazateli skóre. V úvodní minutě nastřelil Šívr sice pouze horní tyčku, ale o 2 minuty později se už domácí mohli radovat. V přesilové hře prošel zkoprnělou obranou soupeře Postl a s přehledem otevřel skóre. Hned po vhazovaní vypálil svým klasickým způsobem z levého křídla Říha a trefil přesně levý horní růžek. Vzápětí přidal třetí gól střelou do protipohybu brankáře Kopic a úvodní brankostroj završil o minutu později střelou pod horní tyčku Šívr. V 6. minutě tak vedli domácí 4:0. Poté se střelecký koncert domácích přece jen trochu pozastavil. Přesto ještě do přestávky přidal pátý gól Vazda. Svou premiéru v "A" mužstvu tak oslavil gólem.

Branky padaly i po přestávce. Hned z první akce přidali domácí šestý gól. Připsán byl Říhovi, jehož přihrávku před branku si do vlastní sítě srazila dezorientovaná obrana Zavadilky. O minutu později to bylo už 7:0, autorem branky byl Postl. Přetížená obrana hostů nevěděla kam dřív skočit a domácí si připravovali šance jako na běžícím pásu. Přestože jich řadu zahodili, skóre dál rychle narůstalo. V 25. minutě zakončil pěknou kombinaci Říha, ve 30. minutě skóroval Šívr a ve 34. minutě zakulatil skóre na desítku Postl. Druhou desítku vstřelených branek načal ještě ve druhé třetině důrazný Říha. Jedinou vyloženou šanci soupeře zlikvidoval pozorný Lonsmín a tak po dvou třetinách vedli domácí 11:0.

V úvodu závěrečné části zahrozili hosté, jejichž střela zazvonila na pravou tyčku Lonsmínovy branky. Domácí přidali další dvě branky ve 47. minutě, když se trefil Šívr a Postl. V 51. minutě využil přesilovku Postl a zvýšil na konečných 14:0. Další řadu šancí totiž plavští nedokázali využít. Zavadilka si v závěru žádnou větší šanci nepřipravila a tak Lonsmín mohl svůj návrat do branky oslavit vychytanou nulou.