68 POSTL Josef  3 3 7 3   12 ŘÍHA Jakub 2 1 5 1
B TÁCHA Pavel     5 2   97 ŠÍVR Jan 3   6 1 2
18 LONSMÍN Pavel     4
2 BENEŠ Ondřej   3 4

V 17. kole Extraligy AHbK nastoupil HBC Plav na svém hřišti tentokrát v roli hostujícího mužstva. Soupeřem mu byla Krumlovská. Plavští se museli obejít bez distancovaného obránce Srbeného, jehož nahradil P. Tácha.

První desetiminutovka přinesla poměrně opatrný hokejbal. Plavští se snažili o aktivitu, ale Krumlovská pozorně bránila a snažila se čekat na vhodnou příležitost pro rychlý brejk. Ukazatel skóre se poprvé pohnul v 10. minutě a to hned na obou stranách. Nejprve zaskočil brankáře Vobra nepříliš vydařenou střelou Kopic, vzápětí ale plavská obrana špatně rozebrala hráče soupeře a domácí lehce vyrovnali. Vedení na plavskou stranu strhl v 18. minutě Šívr, který se šikovně uvolnil od mantinelu a přesnou střelou nedal Vobrovi šanci. Hned o minutu později tečoval Říha Benešovu střelu a přičinil se o to, že hosté získali dvoubrankové vedení a tím potřebný klid na své hole.

Úvod druhé části přinesl plavskou přesilovou hru. Hosté ji sice nevyužili, ale jen co vyloučený hráč skočil do hry, zamířil přesně do levého horního růžku Říha a zvýšil na 4:1. Pátý plavský gól přidal Postl, který se pozapomněl za soupeřovou obranou a svůj brejk proměnil přesnou střelou. V polovině utkání hráli plavští další přesilovku. Gól ale nedali, naopak těsně po skončení přesilovky nestačili pokrýt útočníky Krumlovské a Pivec podruhé v utkání kapituloval. V 35. minutě hráli hosté další přesilovku a tentokrát ji sehráli výborně. Kombinaci na jeden dotek zakončil střelou do prázdné branky Postl. Další vydařenou kombinaci sehráli hosté v samém závěru druhé třetiny. Úspěšně ji zakončil Kopic.

Velmi zajímavá byla 43. minuta. Nejprve prošel plavskou obranou jako nůž máslem Tomaško a snížil na 3:7, poté ale dvakrát hned po vhazování unikl úplně stejným způsobem po pravé straně Šívr a vytáhl skóre až na 9:3 pro hosty. Během jediné minuty tak padly 3 branky. Plavští poté pod vidinou jasného náskoku poněkud polevili, a tak si na své přišel také brankář Pivec. V několika vyložených šancích ale soupeře vychytal, a tak závěr patřil hokejbalistům z Plava. V 58. minutě zakulatil skóre na desítku Postl a v minutě závěrečné zpečetil skóre dělovkou pod horní tyčku Pávek.