68 POSTL Josef     1 4   12 ŘÍHA Jakub 1   2 2
5 SRBENÝ Tomáš       3   97 ŠÍVR Jan 1   3 4
18 LONSMÍN Pavel     2 2
2 BENEŠ Ondřej 1   2 2

V sobotu 20. ledna odcestovali plavští hokejbalisté na Dobrou Vodu, kde má své domácí hřiště Krasejovka. Utkání mezi lídrem Extraligy a druhým HBC Plav slibovalo kvalitní podívanou, a to i přesto, že plavským hráčům chyběl nejproduktivnější hráč Tácha, jenž si v minulém utkání poranil kolenní vazy.

Šlágr kola začali hosté výborně. Velmi dobře bránili a navíc se jim dařil přechod do rychlých protiútoků. Obávaná ofenzivní síla Krasejovky tak byla v úvodní třetině prakticky neviditelná, o čemž svědčí i počet střel na branku, který vyzněl v úvodní části jednoznačně pro hosty v poměru 7:18. Plavští si připravovali šance jak na běžícím pásu, dvakrát se řítil na branku osamocený Říha, jednou Kopic. Gól však padl z akce, která vypadala poměrně nevinně. Míček za záda brankáře Špačka zasunul Říha zpoza branky. Domácí měli jednu velkou šanci, když střílel kanonýr Uhlíř z mezikruží. Pivec jej ale vychytal.

I úvod druhé části patřil hokejbalistům z Plava. Ve 22. minutě zachytil Beneš soupeřovu rozehrávku tak, že udržel útočné pásmo a střelou nad Špačkovu lapačku zvýšil na 2:0. Hosté pak pokračovali ve velkovýrobě šancí, ale neskórovali ani ze dvou nájezdů dva na jednoho, do který se dostali jak Pávek s Kopicem, tak Šívr s Říhou. Ve 26. minutě přišla plavská přesilovka. Šívr nejprve z těsné blízkosti vyprášil pouze betony soupeřova brankáře, ale o minutu později se už radoval. Uhlíř při pokusu o rozehrávku do brejku nastřelil pouze Kopice, od kterého se míček trochu krkolomě odrazil k Šívrovi, který úspěšným blafákem přidal třetí plavský gól. Další branky měli na holi Kopic, Postl a také Srbený, po jehož střele poskakoval míček po brankové čáře. Přišel tedy trest. Do ideální střelecké pozice se protlačil Uhlíř a zamířil přesně do levého horního růžku Pivcovy branky. Vzápětí odešel na trestnou lavici Kopic, hosté se ale bránili dobře a naopak ve vlastním oslabení unikl Pávek. Bohužel bez úspěchu. Domácí se na dostřel přiblížili v 37. minutě, kdy Pivce zaskočil pohotovou střelou Ferdan.

V úvodu závěrečné třetiny promarnili hosté dvě přesilové hry a v závěru té druhé navíc inkasovali, když neuhlídali kanonýra Uhlíře. Iniciativa se čím dál více stěhovala na hokejky Krasejovky a hráči z Plava byli poněkud zaskočeni. Vyrovnaný stav vydržel až do 56. minuty, kdy domácí strhli vedení na svou stranu. Závěr byl pak z plavské strany trochu vabank a nakonec to dopadlo tak, že Krasejovka přidala ještě dvě branky. V kvalitním utkání tak vyšel HBC Plav trochu nešťastně naprázdno.