68 POSTL Josef 2 1 5 1 4 99 TÁCHA Zdeněk 1 1 2 1
5 SRBENÝ Tomáš     4 1   12 ŘÍHA Jakub     1 2
2 BENEŠ Ondřej     1 2   20 KOPIC Petr 1   2 1
18 LONSMÍN Pavel   1 1 2

V sobotu 13. ledna se po delší době představil HBC Plav na domácím hřišti. Utkání proti desátému mužstvu Extraligy se podobalo spíše hokeji. Přineslo spoustu osobních soubojů a celou řadu vyloučení, ale také dost nepřesností. Domácí sice dlouho jasně vedli, přesto museli o vítězství bojovat až do úplného konce.

Plavští začali dobře. Už ve 3. minutě zůstal před brankou Křenovic trestuhodně osamocen Šívr a s přehledem otevřel skóre. Několik dalších šancí pak domácí nevyužili, a tak přišel trest v podobě vyrovnávacího gólu. Další ostřelování křenovické branky se míjelo účinkem až do 15. minuty. To Lonsmín ideálně vysunul Táchu a ten úspěšným blafákem strhl vedení na plavskou stranu. Hned v následující minutě vysunul Pávek Šívra a domácí vedli 3:1.Účet úvodní části podtrhl Postl, který využil ve 20. minutě přesilovou hru.

I druhá třetina vyzněla herně jasně pro domácí. Hosté ale přidali na důrazu a tak měli spoustu práce i trestoměřiči. Domácím ale přesilovky příliš nevycházely. Navíc už ve 23. minutě přišli o Táchu, jehož soupeř nejprve přidržel a potom mu nešťastně přilehl koleno. Do černého se netrefil ani Říha, který to zkoušel z bezprostřední blízkosti dvakrát bekhendem, ani Pávek, který mířil několikrát příliš vysoko. V závěrečné minutě druhé třetiny naskočil Postl z trestné lavice přímo do brejku, udělal brankáři blafák, poté ale mířil mimo.

Co se nepovedlo v třetině druhé, vyšlo domácím hned v úvodu třetiny závěrečné. Ve 42. minutě zapomněla hostující obrana před svou brankou na Kopice a ten úspěšným blafákem přidal pátý plavský gól. Ve 44. minutě ale odešel za katr Šívr, hosté přesilovku rychle využili a když za další dvě minuty přidali třetí gól, bylo rázem opět o co hrát. Další dvě oslabení ale domácí zvládli bez větších problémů a sami mohli své vedení ještě pojistit. To se jim také v poslední minutě přece jen povedlo, když do sítě paradoxně pronikla Postlova nepovedená střela.