68 POSTL Josef  2   6     12 ŘÍHA Jakub 3 1 6 1
5 SRBENÝ Tomáš 1 1 6     99 TÁCHA Zdeněk 3 2 5 1
18 LONSMÍN Pavel   2 5 1
2 BENEŠ Ondřej   1 5 1

V posledním utkání roku 2006 neponechali plavští nic náhodě a nedali svému soupeři pražádnou šanci.

Úvod utkání byl ve znamení vlažného hokejbalu. Hosté sice už ve 2. minutě dopravili míček do Švejdovy sítě, ale protože se tak stalo až po přerušení hry, gól neplatil. Alpynisch zahrozil v 7. minutě, kdy Honsa zamířil do tyčky Pivcovy branky. Poté už ale začali úřadovat plavští. V 11. minutě měl Srbený s Říhou před brankou dostatek času a Říha otevřel skóre. Hned o necelé 2 minuty později překvapil Švejdu střelou mezi betony z těžkého úhlu Tácha. V 16. minutě neuhlídala domácí obrana Postla a ten tváří v tvář brankáři Švejdovi nadvakrát zvýšil na 3:0 pro hosty. Když o minutu později tečoval Lonsmínovu střelu Tácha a zvýšil na 4:0, bylo zřejmé, že se žádné překvapení konat nebude.

Od druhé třetiny domácí poněkud rezignovali a tak nepříliš vysoké tempo utkání ještě opadlo. Plavští hokejbalisté trávili většinu času ve svém útočném pásmu, měli ale poněkud vychýlenou mušku a tak ukazatelem skóre pohnuli pouze dvakrát. Ve 26. minutě Pávek mířil těsně nad, poté ale našel zpoza branky Kopice a ten přidal pátý plavský gól. Ve 28. minutě neuspěl s dorážkou Postlovy střely Kopic, ale odražený míček napálil do sítě Srbený. Ve 33. minutě naprosto statická obrana Alpynische pouze sledovala, jak si před ležícím brankářem Švejdou několikrát přihrává Říha s Táchou. Plavští útočníci tento úsměvný moment ale nakonec překombinovali.

Dalších branek jsme se dočkali až v závěrečné části. Ve 42. minutě vyhrál buly v útočném pásmu Kopic, Pávek přistrčil míček Postlovi a ten dělovkou vyhnal ze Švejdovy branky všechny pavouky. O dvě minuty později zakončil obléhání soupeřovy branky svým třetím gólem Tácha a ve 47. minutě zakončil samostatný nájezd devátým plavským gólem Pávek. Desátý gól pak vstřelil po rychlém přečíslení Říha a tentýž hráč přidal v 57. minutě i gól jedenáctý. Když už to vypadalo, že by mohl Pivec udržet čisté konto, přišla v poslední minutě nedůslednost v obranném pásmu a Procházka vstřelil čestný úspěch domácích. Pivec tak stejně jako v minulém utkání přišel o nulu v poslední minutě utkání.