68 POSTL Josef  1 1 2   2 12 ŘÍHA Jakub 1   1 1
5 SRBENÝ Tomáš     2     99 TÁCHA Zdeněk   1 1 1
18 LONSMÍN Pavel     1 1
2 BENEŠ Ondřej     1 1

Posledním soupeřem, se kterým se HBC Plav ještě letos neutkal, byl ambiciózní nováček z Dobré Vody, mužstvo, které poznalo hořkost porážky až v 10. kole. Dal se tedy očekávat kvalitní hokejbal.

Plavským hráčům chvíli trvalo, než se na velkém dobrovodském hřišti dokázali zorientovat, a tak několik přihrávek v úvodu utkání nenašlo adresáta. Přesto byli, ač tomu počet zásahů brankářů nenapovídá, hosté mírně aktivnější. Domácí se sice snažili o častou střelbu, ale protože se převážně jednalo o pokusy z větší vzdálenosti, neměl Pivec s jejich likvidací větší problémy. Domácí se dostali pouze do dvou větších šancí, i s nimi si ale Pivec poradil. Výčet příležitostí na plavské straně je větší. V 6. minutě mířil Tácha do tyčky, o minutu později Pávek pouze do domácího brankáře. V 10. minutě v přesilovce nebezpečně střílel Kopic a v 15. minutě trefil smolař Tácha znovu tyčku. Jediný gól úvodní části padl v jejím samém závěru. Když už všichni mysleli na konec, vyslal Tácha kolmicí na zteč kanonýra Říhu a ten přes lapačku domácího brankáře poslal hosty do vedení.

Gól do šatny zřejmě značně zamával s dobrovodským sebevědomím. Druhá třetina proto vyzněla jednoznačně ve prospěch hokejbalistů z Plava. V 23. minutě Postl ještě neuspěl, ale o 4 minuty později se už radoval. Pávek ho našel v roli falešného křídla a Postl se nemýlil. Než se domácí vzpamatovali, přišel třetí úder plavských hokejbalistů. Pávek tentokrát překvapil domácího brankáře střelou od modré čáry. V další střelecké příležitosti se zjevil Srbený, ale neuspěl, stejně jako Tácha a Říha. Pivec si za druhou třetinu připsal jen 3 zásahy, ale všechny byly velmi těžké. Domácí se totiž několikrát dostali do nebezpečného přečíslení, Pivec ale míček za svá záda nepustil.

Závěrečná třetina se nesla v duchu snahy domácích o zvrat, plavská obrana ale pracovala spolehlivě. Hosté velmi dobře ubránili i dvě oslabení a hbitý Tácha si naopak sám vykoledoval faul. V přesilovce spálili obrovské šance na definitivní pojistku Kopic a Říha. Domácí se nakonec přece jen dočkali alespoň čestného úspěchu. Skórovali 35 sekund před koncem, v době, kdy už to vypadalo, že by si mohl Pivec připsat druhou nulu v řadě. Domácí to pak v závěrečné půlminutě ještě zkusili bez brankáře, ale málem inkasovali počtvrté. Pávek totiž dopravil míček do opuštěné branky. Stalo se tak ale až těsně po závěrečném hvizdu, proto gól už uznán nebyl. Hosté tak v přímém souboji o 3. místo zvítězili 3:1.