68 POSTL Josef   1 3     12 ŘÍHA Jakub 3 1 5
5 SRBENÝ Tomáš     1     B TRNĚNÝ Tomáš 1 1 3
18 LONSMÍN Pavel     3   2
2 BENEŠ Ondřej     3   2

V utkání 9. kola neponechali hokejbalisté HBC Plav nic náhodě a nevýraznému Velešínu nedali nejmenší šanci.

Domácí nastoupili se třemi kompletními řadami a se snahou o dobrý pohyb, kvalita ale byla od začátku jasně na plavské straně. Z úvodního náporu sice hosté nic nevytěžili, nicméně v 8. minutě přece jen skórovali, když se na brankovišti prosadil důrazný Říha. V 11. minutě předložil Kopic míček Pávkovi a plavský kapitán přidal druhý gól. Ani na třetí gól jsme nemuseli dlouho čekat. V přesilové hře vymetl pravý horní růžek svým druhým gólem Pávek. Přesilovou hru dostali vzápětí i domácí. Přestože konečně alespoň trochu rozehřáli plavského brankáře Pivce, blíže ke skórování byli hosté. Pávek ani Postl své úniky ale nezakončili.

Hned v úvodu druhé části přihrál zpoza branky Říha Trněnému a ten zvýšil na 4:0. Plavští měli i nadále utkání jasně pod kontrolou a ve 29. minutě přidali v přesilovce pátý gól. Jeho autorem byl Říha, který se nejlépe zorientoval ve schrumáži před brankou. Tentýž hráč ve 36. minutě završil hattrick, když se po skvělé individuální akci prohnal po pravém křídle a zavěsil míček pod horní tyčku.

I ve třetí třetině na hřišti jasně dominovali hokejbalisté z Plava. Hráli dobře nejen směrem dopředu, ale dokázali i zodpovědně bránit Pivcovo čisté konto. Po jedné z akcí zamířil Říha pravděpodobně přesně do levého horního růžku Peroutkovy branky, míček se ale rychle odrazil zpět do hry a rozhodčí gól neuznali. V dalších šancích neuspěli Kopic a Pávek. Domácí se do náporu dostali až při přesilové hře v samém závěru, plavská obrana ale odolala, a tak se mladý brankář Pivec mohl zaslouženě radovat ze své první nuly.