68 POSTL Josef 1 1 4   2 99 TÁCHA Zdeněk 2 3 6 3
5 SRBENÝ Tomáš 1 1 3     2 BENEŠ Ondřej 1 1 3 3
B TÁCHA Pavel   1 3 3
18 LONSMÍN Pavel     3 3 2

V 8. kole Extraligy AHbK přivítal HBC Plav poslední mužstvo tabulky Pekárenskou. Domácí se museli obejít bez nemocného Říhy, a protože Trněný hrál v tu samou dobu utkání fotbalové ligy dorostu proti Vítkovicím a další potenciální kandidát Jiříček hrál za plavské béčko proti Stoupovi, musel se do útoku vysunout Beneš. Na jeho místě pak naskočil P. Tácha.

Domácí začali aktivně. Ve 4. minutě Srbený Havlína ještě nepřekonal, ale o minutu později se už mohl radovat, když zakončil kombinaci Z. Táchy a Kopice. Když o minutu později zvýšil na 2:0 Postl, bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Pekárenská se k ohrožení Pivcovy branky dostávala jenom velmi sporadicky, naopak domácí, byť utkání nemělo vůbec vysoké tempo, bušili do soupeřovy obrany prakticky nepřetržitě. Dalších gólových radostí se dočkali v závěru úvodní třetiny. Nejprve P. Tácha vyslal do sóla svého bratra a ten se nemýlil. Vzápětí prostřelil Havlína tvrdou střelou od modré Pávek a na 5:0 zakulatil skóre svým druhým gólem Z. Tácha.

Ve druhé třetině ale domácí zřejmě pod vidinou jasného náskoku polevili a nevysoké tempo utkání tak ještě značně upadlo. Hra se rozkouskovala do spousty nepřesností a z hokejbalu chvílemi bolely oči. Plavské nevyburcovaly ani dvě branky, kterými Pekárenská potrestala plavskou nedůslednost ve středním pásmu. Ve druhé polovině druhé třetiny přišli ke slovu i domácí, ani Pávek ani Postl ale neměli tváří v tvář Havlínovi přesnou mušku.

V závěrečné třetině přece jen domácí trochu přidali a ve 44. minutě potrestal Beneš chybu soupeřovy obrany šestým gólem domácích. Hrubou chybu ale vyrobili i plavští. Ve 48. minutě se oba obránci hurá stylem vrhli dopředu a hosté den otevřených dveří potrestali. Další komplikaci ale domácí nepřipustili. Bez větších problémů přežili dvě oslabení a v závěru naopak sami využili jedinou přesilovku, když Pávkovu střelu Havlín neudržel a ta mu propadla těsně za brankovou čáru. V nepříliš pohledném utkání tak domácí zvítězili 7:3.