Extraliga AHbK 2006/2007 - 7. kolo

05.11.2006 10:30 HBC Zavadilka - HBC PLAV

Výsledek 7 : 7
Třetiny 1:4 2:0 4:3
Střely na branku 37:44 (10:16;11:12;16:16) Zásahy brankářů 37:30 (12:9;12:9;13:12)

2 BENEŠ Ondřej     1 3  2

V utkání 7. kola Extraligy AHbK mezi Zavadilkou a Plavem jsme byli svědky gólových dostihů, díky kterým plavští přišli v jinak výborně rozehraném utkání o vítězství.

První třetina tentokrát plavským hokejbalistům vyšla na jedničku. Už ve 3. minutě otevřel po sérii rychlých přihrávek skóre Pávek. V 7. minutě už hosté vedli 3:0. To se nejprve trefil od modré Postl a poté znovu Pávek. Ve 12. minutě sice Zavadilka potrestala Benešovu nedůslednost, ale klid na plavské hokejky vrátil o dvě minuty později Postl.

Ve druhé třetině ale plavští nevyužili několik šancí a domácí se v přesilovkách díky šťastným střelám vrátili do zápasu. Nejprve střelu od modré tečoval mimo Pivcův dosah Postl a ve 30. minutě neudržel Pivec dalekonosnou střelu v lapačce.

Když hned v úvodu závěrečné části Zavadilka vyrovnala, začínalo se rázem znovu. Ve 43. minutě potrestal hrubku v soupeřově rozehrávce Kopic a vrátil vedení na plavskou stranu. Tentýž hráč přidal o dvě minuty později další gól, když zakončil výbornou práci Pávka při napadání. Stačila ale dvě zaváhání a bylo znovu vyrovnáno. V 54. minutě se po sérii zahozených šancí konečně prosadil Tácha a hosté znovu vedli. I tentokrát ale Zavadilka našla odpověď. Utkání tak po hodně divokém průběhu skončilo dělbou bodů.