68 POSTL Josef 3 2 6 3 2 99 TÁCHA Zdeněk 3 5 9 1
5 SRBENÝ Tomáš     3 3 4 12 ŘÍHA Jakub 3 1 7 4 2
B TÁCHA Pavel     3 1 2
2 BENEŠ Ondřej 1   5 1

Utkání 5. kola Extraligy AHbK mezi Plavem a Orlem příliš pohledný hokejbal nenabídlo. Domácím tradičně příliš nevyšla první třetina, ale hosté nakonec doplatili na svou nedisciplinovanost.

Domácí nezačali vůbec dobře a už v 5. minutě poprvé inkasovali. V 8. minutě sice dokonce ve vlastním oslabení vyrovnal Postl, ale hned z protiútoku znovu skórovali hosté. Patent na přesnou plavskou střelbu v úvodní části třímal ve svých rukou výhradně Postl, který v 16. minutě vyrovnal na 2:2 a našel si odpověď i na třetí gól Orlu.

Druhá třetina vyzněla pro domácí o poznání lépe. V 22. minutě poslal domácí do vedení Říha, ve 34. minutě vstřelil svou první letošní branku Beneš a účet druhé části uzavřel v přesilovce Z. Tácha.

Když tentýž hráč přidal sedmý plavský gól a domácí tak skórovali podruhé v utkání ve vlastním oslabení, bylo prakticky po zápase. Hosté se začali věnovat všemu možnému, jen ne hokejbalu, a tak se pořádně zapotili i trestoměřiči. Plavští v přesilovkách trestali a náladu jim nemohl pokazit ani čtvrtý gól Orlu v samém závěru utkání.