68 POSTL Josef   1 2 3 14 B TRNĚNÝ Tomáš 1 1 3 2 2
5 SRBENÝ Tomáš     1 2 2 12 ŘÍHA Jakub 1   2 3
B TÁCHA Pavel 1   2 2
2 BENEŠ Ondřej     2 2

HBC Plav odcestoval do Čejkovic bez "fotbalisty" Z. Táchy a nemocného Lonsmína, které nahradili Trněný a P. Tácha. Nebýt úvodní desetiminutovky, kterou plavští hokejbalisté totálně prospali a doplatili na špatný pohyb a nedisciplinovanost, sehráli by velice dobré utkání.

Úvod utkání poznamenalo vyloučení Srbeného hned ve 2. minutě. Čejkovice přesilovky umí, a tak se hned o minutu později dostali do vedení. V 5. minutě si plavští obránci dávali za Pivcovou brankou přednost a domácí toho bleskově využili ke vstřelení druhé branky. V 6. a 8. minutě dvakrát po sobě fauloval Postl, čejkovičtí v přesilovkách znovu trestali a plavští byli zralí na ručník. Důrazná rozmluva na střídačce ale zřejmě zabrala, protože od 10. minuty jakoby v bílých dresech nastoupilo úplně jiné mužstvo. To navíc nastartoval svým premiérovým extraligovým gólem P. Tácha, jehož nahození na branku domácí brankář vůbec nezaregistroval. Vzápětí obral za brankou Kopic o míček R. Plášila a Pávek nadvakrát snížil na dvoubrankový rozdíl. Poté dokázali plavští konečně ubránit další přesilovku Čejkovic za opětovný Postlův faul. Ten za protesty navíc vyfasoval osobní trest.

Ve druhé třetině pokračoval rychlý výborný hokejbal. K dobrému výkonu se navíc rozchytal brankář Pivec, z něhož zřejmě konečně spadla nervozita, a tak plavské hráče několikrát podržel. Nestačil pouze na tvrdou střelu v 28. minutě, kdy při hře 3 na 3 zvýšili domácí na 5:2. Plavští ovšem bojovali dál a v 38. minutě dravý Říha snížil. Na konci třetiny pak plavští přežili další oslabení, a tak se strany měnily za stavu 5:3.

Závěrečná třetina byla z plavské strany nejpovedenější. Hosté dokázali dostat soupeře pod tlak a donutit je také k faulům. Domácí sice nevynechali jedinou příležitost k protiútoku, takže i Pivec v plavské brance musel být neustále ve střehu. Přesto se čím dál víc častěji hrálo v čejkovickém obranném pásmu. Hosté využili hned svou první přesilovku, když rychlou souhru přesně zakončil Trněný. Domácí se rázem začali bát o výsledek. Plavská snaha vyvrcholila minutu a půl před koncem, kdy při hře 3 na 3 odvolali brankáře a nasadili k power-play. Při ní se dostal ke dvěma střelám od modré Postl, bohužel klubko hráčů před brankou neprostřelil. Naopak míček se odrazil na čejkovické hokejky a P. Plášil střelou do prázdné branky výsledek zpečetil.