68 POSTL Josef 1   5 8   99 TÁCHA Zdeněk 2 1 4 4 2
5 SRBENÝ Tomáš     3 8   12 ŘÍHA Jakub   2 2 4
18 LONSMÍN Pavel 1   2 3
2 BENEŠ Ondřej     2 3

K utkání 3. kola přijel do Plava úřadující mistr Krasejovka, mužstvo které disponuje neuvěřitelně kvalitní ofenzivní silou.

Útočná síla Krasejovky se projevila hned ve 2. minutě prvním gólem v Pivcově síti. Pávek sice vzápětí vyrovnal, ale hosté s milimetrovou přesností a obrovskou efektivitou trestali každou plavskou chybičku. Po úvodní části tak plavští prohrávali hrozivě 1:6.

Hned ve 23. minutě přidali hosté sedmý gól, pak se jejich brankostroj ale přece jenom trochu zastavil a druhá polovina zápasu patřila spíše hokejbalistům z Plava, kteří dokázali nepěkně vypadající skóre alespoň částečně zkorigovat. První impuls k tomu dal Postl, který využil ve 34. minutě přesilovku. O dvě minuty později zasunul Pávkovu přihrávku do sítě Kopic a snížil na 3:7. Krasejovka sice odpověděla osmým gólem v plavské síti, ale v závěru druhé třetiny snížili dvěma slepenými góly Tácha s Kopicem na trochu lépe vypadajících 5:8.

V úvodní minutě závěrečné části domácí podruhé v utkání využili přesilovou hru a Tácha snížil na rozdíl pouhých dvou branek. Hosté ale ve 47. minutě své vedení znovu pojistili. V 55. minutě trochu záhadně z rohu hřiště snížil na znovu dvoubrankový rozdíl Lonsmín, ale hosté vážnější zdramatizování nepřipustili a naopak v samém závěru přidali další dvě branky. Utkání tak skončilo poměrně divokým skóre 7:11.