68 POSTL Josef 1   5 1 2 B TRNĚNÝ Tomáš   1 2 2 2
5 SRBENÝ Tomáš 1   5 1   12 ŘÍHA Jakub 1   2 2
18 LONSMÍN Pavel 1 1 2 2
2 BENEŠ Ondřej     2 2

K utkání 2. kola Extraligy AHbK nastoupil HBC Plav v nových dresech v Čejkovicím proti Křenovicím. Kromě dlouhodobých marodů bratrů Šívrů se musel obejít i bez Táchy, jehož nahradil Trněný, který se do Čejkovic rychle přesunul z utkání plavského "B" mužstva.

Křenovice coby další nováček Extraligy nezačali vůbec špatně. Utkání bylo poměrně dlouho vyrovnané, křenovičtí se snažili často střílet a tak si plavský brankář Pivec na nedostatek práce rozhodně nemohl stěžovat. Plavští odpověděli dvěmi nebezpečným střelami, které vyslal Postl. Na závěrečnou pětiminutovku úvodní části hosté přichystali svému soupeři pořádnou sprchu. Vše začal v 15. minutě Kopic, který zaskočil domácího brankáře střelou z těžkého úhlu. O minutu později si na Trněného přihrávku naběhl Lonsmín a střelou nad lapačku zvýšil na 2:0 pro hosty. Hned v zápětí přidal z otočky třetí gól Říha a dílo zkázy dokonal po nedorozumění křenovické obrany s brankářem v 19. minutě Pávek.

Tato smršť domácí hráče zřejmě totálně zaskočila. Než se stačili vzpamatovat, inkasovali z Postlovy hole dokonce při vlastní přesilovce. Plavští byli viditelně na koni a v polovině utkání vedli po Srbeného střele už 6:0. Domácí sice vzápětí snížili, ale o dvě minuty později zachytil soupeřovu rozehrávku Kopic a zvýšil na 7:1 pro hosty. Za prakticky rozhodnutého stavu začali hrát plavští se soupeřem chvílemi nahoru-dolů, což znamenalo několik oken v obraně a jedno z nich domácí také potrestali kosmetickou úpravou výsledku.

Ke cti domácích slouží to, že se ani za nepříznivého stavu nepoložili a i v závěrečné třetině bojovali o každý kousek hřiště. Krev do žil jim vlila i využitá přesilovka ve 49. minutě. Závěr utkání si ale bez větších problémů hosté pohlídali a mnoho nechybělo k tomu, aby Říha a Srbený přidali další plavské góly.