10 TÁCHA Pavel 1 1 9 3   17 BARTIZAL Martin
19 VAZDA Radek 3 2 11 3   13 JIŘÍČEK Miroslav 1 1 4 2
20 KOCOUREK Lukáš       2   A POSTL Josef  4 1 9 1
14 SOKOLÍK Miroslav         2

V posledním kole I. ligy AHbK už oběma mužstvům o nic nešlo. Plavští nemohli být lepší ani horší než třetí a Podeřiště nemělo šanci odpoutat se z beznadějně posledního místa. Přesto jsme byli svědky poměrně tvrdého utkání, ze kterého vyšli jako jednoznační vítězové hokejbalisté z Plava.

Úvod utkání však patřil domácím. Hráči se ještě na hřišti nestihli ani pořádně rozkoukat a plavští už prohrávali. Ve třetí minutě přišla první přesilovka utkání, když byl vysokou holí v obličeji zasažen Z. Tácha, hodně skákající míček při ní ale plavské hokejbalisty příliš neposlouchal. K vyrovnání tak vedla až přesilovka následující, při níž přihrávku Z. Táchy proměnil ve vyrovnávací gól Vazda. O 2 minuty později zařídil Jiříček plavskému týmu vedení. To v 16. minutě pojistil Postl, a přestože domácí vzápětí potrestali obrovské zmatky v hostující obraně, první třetinu vyhráli hosté dvoubrankovým rozdílem. Gól do šatny vstřelil po nezištné Vazdově přihrávce P. Tácha.

Ve druhé třetině plavští hru víceméně kontrolovali a zásluhou Z. Táchy přidali další dvě branky. Domácí sice bojovali, snažili se hrát jednoduše a všechny míčky směřovali na Bobrovu branku, její strážce byl ale pozorný.

V závěrečné části sice Podeřiště dle statistik plavské hráče přestřílelo, opticky ale měli jednoznačně navrch hosté, kteří navíc přidávali další branky. Ve 43. a 46. minutě dvakrát tvrdou střelou skóroval Postl a v 50. minutě zvyšoval Vazda už na 9:2 pro plavské hokejbalisty. O minutu později skórovali i domácí, závěr byl ale jednoznačně v plavské režii. V 53. minutě skóroval Postl dokonce ve vlastním oslabení, když mu šanci připravil s chutí hrající Vazda. Vazdovi patřilo i poslední slovo v utkání, když v 59. minutě využil další přesilovou hru. Poslední utkání sezóny tak plavští vyhráli jednoznačně 11:3.