10 TÁCHA Pavel     4 1   17 BARTIZAL Martin       1
19 VAZDA Radek 2 2 4 1   6 FENDEK Ondřej       1
16 KOPIC Martin       1
14 SOKOLÍK Miroslav       1

V předposledním utkání sezóny přivítalo plavské béčko na svém hřišti mužstvo Borek-Bojler a po boji vydolovalo oba body.

První třetina patřila jednoznačně domácím. Ti si před soupeřovou brankou otevřeli střelnici, naráželi ale na výborného brankáře, jenž měl navíc i potřebné štěstí a dobře postavené tyčky. Ve vyložených šancích neuspěli Bartizal, Fendek ani Z. Tácha, který třikrát orazítkoval pouze tyčku. Jediný gól tak vstřelil po pěti sekundách přesilové hry Jiříček.

Ve druhé třetině jakoby nastoupila úplně jiná mužstva. Domácí poněkud polevili, a tak iniciativu převzali v první třetině téměř neviditelní hosté. Odměnou jim byly dvě branky, které vstřelili ve 23. a 26. minutě. Plavští byli rázem jako opaření a prakticky celou druhou třetinu nevymysleli kloudnou akci. Proto také po čtyřiceti minutách prohrávali 1:2.

V závěrečné třetině hosté dlouho pozorně bránili své těsné vedení, domácí se trápili a na to, že by mohli výsledek otočit to příliš nevypadalo. K vyrovnání jim nakonec pomohl zbytečný faul útočníka Borku za Bobrovou brankou. Plavští přesilovku zásluhou Jičíčka využili a vyrovnali. Rázem jim narostla křídla a v 58. minutě vstřelil Vazda, který se nejlépe zorientoval před brankou, vítězný gól. Hosté se sice nevzdali a v závěrečné minutě odvolali brankáře. Domácí se ubránili, dostali se do protiútoku, smolař Tácha ale nastřelil pouze další tyčku. Odražený míček se ale nakonec dostal k Vazdovi, který prázdnou branku trefil a stanovil tak konečný výsledek 4:2.