Čís. Příjmení Jméno G A + - V 9 SOKOLÍK Miroslav     2 5
10 TÁCHA Pavel   1 1 8   17 BARTIZAL Martin 1   1 5
A BENEŠ Ondřej     1 4   6 FENDEK Ondřej   1 1 5
20 KOCOUREK Lukáš     1 7

Utkání o čelo tabulky se plavskému "béčku" nevydařilo. Stejně jako "A" mužstvo se totiž potýkalo s nedostatkem hráčů. Šestici hráčů tak doplnil obránce "áčka" Ondřej Beneš.

Úvod utkání nevypadal z plavské strany špatně. Už v 5. minutě zamířil přesně Jiříček a poslal hosty do vedení. Vzápětí jsme byli svědky zkratu jednoho z domácích hráčů, který Benešovi "kriminální sekerou" zlomil prst na ruce. Beneš i se zlomeným prstem utkání dohrál a až poté odjel do nemocnice, kde vyfasoval na ruku sádru. V průběhu úvodní části mohl přidat druhou plavskou branku opět Jiříček, velkou šanci před prázdnou brankou ale neproměnil. Přesto získávali čím dál tím více pevnou půdu pod nohama domácí. Ve smršti střel ale dlouho kraloval plavský brankář Bobr, jenž v úvodní části inkasoval pouze jednou, když domácí v 16. minutě využili přesilovou hru.

Od druhé části byla převaha Reginy ještě markantnější, což se záhy projevilo i na skóre. Brankou ve 26. minutě a dvěmi slepenými trefami ve 33. a 34. minutě vytáhli domácí hráči skóre na 4:1 a získali klid do zbytku utkání.

V závěrečné třetině hostující družinka úplně odpadla. Ani dobře chytající Bobr už nedokázal hasit jeden požár za druhým, a tak skóre začalo velmi rychle narůstat, aby se nakonec zastavilo na čísle 10. Poslední slovo přece pak patřilo plavskému mladíkovi Bartizalovi, který skóre alespoň kosmeticky upravil na nepříliš lichotivých 2:10 z pohledu HBC Plav.