10 TÁCHA Pavel     2 1   17 BARTIZAL Martin     1 1
19 VAZDA Radek 2 2 10 2   6 FENDEK Ondřej   1 1
16 KOPIC Martin   1 2 1 2 A PÁVEK Karel 1 8 10 2
A POSTL Josef 4   10 1 2

Poslední lednový týden přišla do České republiky zima a s ní bohatá sněhová nadílka. HBC Plav si s ní ale zřejmě jako jediný v AHbK dokázal poradit, a tak se bez problémů mohlo uskutečnit utkání mezi "béčky" Plava a Velešína.

Utkání patřilo jednoznačně domácím hokejbalistům. Ti se v první sedmiminutovce zastřelovali, aby poté strhli pořádně divoký brankostroj. Skóre otevřel v 7. minutě Postl. Tentýž hráč využil o 2 minuty později bleskově přesilovku a domácí vedli 2:0. Velešínští poté plavskému náporu dokázali odolávat až do 15. minuty. Poté se ale před jejich brankou strhla pořádná smršť. V 15. minutě skórovali plavští hned dvakrát. Nejprve se trefil Pávek a hned po něm Trněný. Když v 17. minutě mířil přesně Jiříček a chvilku po něm završil hattrick Postl, byli hosté zralí na ručník.

I po přestávce bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Hned ve 23. minutě zvýšil Trněný na 7:0 a i on završil brzy hattrick. Svůj třetí gól vstřelil ve 29. minutě. Poté domácí přece jen trochu ubrali a své umění mohl několikrát prokázat i plavský brankář Bobr. Góly ale stříleli jen domácí. Jejich devátý úspěch zaznamenal v 38. minutě Postl, který využil krásnou kombinaci po ose Vazda - Trněný. V závěru třetiny ještě předvedli nádhernou akci mladíci Fendek s Bartizalem, Fendek ale zcela prázdnou branku neuvěřitelně minul.

Do závěrečné části vstoupili domácí trochu nekoncentrovaně, a tak přišli ke slovu i hosté, kteří ve 42. minutě vstřelili svůj čestný úspěch. Vzápětí ale zakulatil skóre na populární desítku Jiříček. Utkání ale přece jen ztratilo i tu poslední věc, o kterou se dalo hrát a kterou bylo Bobrovo čisté konto. Nedůslednost plavské obrany potrestali hosté hned dvakrát, a sice ve 47. a 50. minutě. Závěrečná desetiminutovka ale patřila domácím, zejména Vazdovi, který dvěma góly stanovil konečné skóre 12:3.