10 TÁCHA Pavel     2 2 2 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 2 4 3
5 NOVOTNÝ Jiří   1 1 2   6 FENDEK Ondřej 1   1 1 2
16 KOPIC Martin 1 3 4 17 BARTIZAL Martin
19 VAZDA Radek 1   5 2

V utkání 14. kola I. ligy AHbK nastoupilo plavské "béčko" na Pedagogu proti Huricanu. Stejně jako v předchozím kole si vystačilo samo bez pomoci hráčů "A" mužstva a díky skvělému závěru získalo cenné vítězství.

V úvodu utkání začali plavští trochu laxně a to se jim nevyplatilo. Už ve 3. minutě putoval za katr P. Tácha a domácí přesilovku využili, když využili mezerky u tyčky Bobrovy branky. V 9. minutě vyrovnal Fendek, který dorazil Novotného střelu. Tentýž hráč ale vzápětí fauloval, ale na trestné lavici se příliš neohřál. Domácí totiž po zmatcích před Bobrem opět přesilovku využili. O tom, že první třetina skončí remízou, rozhodl v 18. minutě Trněný, který pohotově zakončil akci M. Kopice a Jiříčka.

Do druhé části vstoupili hosté ještě méně koncentrovaně než do třetiny úvodní. Ve 22. minutě obešel jeden z útočníků Huricanu branku a střelou pod horní tyčku zaskočil Bobra. Když si plavští obránci ve 27. minutě po vhazování špatně rozebrali soupeře, nevypadalo to s hosty vůbec dobře. Ve 39. minutě ale našel Trněný Jiříčka a ten je vrátil zpět do utkání.

O vyrovnání se postaral hned v úvodní minutě závěrečné třetiny ofenzivně laděný obránce Vazda, který se dostal společně s Trněným do přečíslení dva na jednoho a nezaváhal. Hosté pak svého soupeře sevřeli ve snaze vstřelit vedoucí gól. Ten však padl z ničeho nic na druhé straně. Na jedné straně snahu o přečíslení vyřešil Jiříček nepřesnou zpětnou přihrávkou a z protiútoku Hurican nadvakrát překonal Bobra. Plavští ale opět velice rychle vyrovnali. Trněný vyhrál buly a Kocourek mířil přesně. V dramatickém závěru si domácí vybrali oddechový čas, taktiku ale příliš dobře nevymysleli. Hned po vhazování jim totiž unikl rychlík Trněný a v čase 58:59 strhl vedení na plavskou stranu. V závěrečné minutě se toho již mnoho neudálo a tak si hosté odvážejí cenné dva body.