10 TÁCHA Pavel     2 3 4 17 BARTIZAL Martin     1 2
19 VAZDA Radek 1 3 4 3   6 FENDEK Ondřej 1   1 2
16 KOPIC Martin     1 2 2
20 KOCOUREK Lukáš   1 2 2

V prvním utkání roku 2007 svedlo plavské béčko velmi dramatický souboj se Samsonem. Vyrovnané utkání skončilo asi spravedlivou dělbou bodů.

Plavští poprvé v letošní sezóně nevyužili služeb žádného hráče "A" mužstva v poli, pouze do branky se postavil obránce "áčka" Ondřej Beneš. Ten musel v úvodní třetině zasahovat proti devíti soupeřovým střelám. Ve všech případech byl úspěšný a protože si stejně vedl i jeho soupeř v brance Samsonu, skončila první třetina bez branek.

Góly začaly padat až ve druhé části. V první minutě sice Trněný ještě dvakrát neuspěl, ale o 3 minuty později se už mohl radovat, když dorazil do sítě Vazdovu střelu. Ve 27. minutě domácím vyšel rychlý protiútok, Fendek po Kocourkově přihrávce zvýšil na 2:0 a vypadalo to, že se na domácí hokejky konečně vloudí potřebný klid. Hosté ale nehodlali složit zbraně. Ve 32. minutě po obléhání Benešovy branky snížili na 2:1 a o 2 minuty později vyrovnali.

Nerozhodný stav přiklonil na plavskou stranu v úvodu závěrečné třetiny pohotovou střelou Jiříček. Hned z protiútoku ale bylo znovu vyrovnáno. S domácími to nevypadalo dobře ve 48. minutě, kdy se do vedení poprvé v utkání dostal Samson. Jiříček sice rychle vyrovnal, ale skóre znovu na stranu hostů převážila hned v následující minutě přesilová hra. Plavské akcie klesly téměř na nulu v 57. minutě, kdy za zákrok u mantinelu vyfasoval Tácha trest 2+2 minuty. Domácí tak museli utkání dohrávat v oslabení. Hosté se v přesilovce zpočátku nikam příliš nehnali a zřejmě chtěli utkání dohrát na jistotu. Protože ale plavští i ve třech zvýšili úsilí, rozhodli se hosté v přesilovce také zaútočit. Zapomněli ale na zadní vrátka, a tak se do přečíslení dva na jednoho dostal Trněný s Vazdou a Vazda 37 sekund před koncem vyrovnal.