I. liga AHbK 2006/2007 - 12. kolo

10.12.2006 11:45 TSTV - HBC PLAV "B"

Výsledek 4 : 8
Třetiny 1:2 2:3 1:3
Střely na branku 35:34 (7:12;14:14;14:8) Zásahy brankářů 26:31 (10:6;11:12;5:13)

19 VAZDA Radek 1   6 2

Ve šlágru 12. kola I. ligy AHbK na sebe narazil druhý a třetí tým tabulky. Plavští hokejbalisté konečně neměli problém s poskládáním sestavy, tak se dal očekávat kvalitní hokejbal.

Do vedení se dostali v 8. minutě domácí. V 10. minutě přišla první plavská přesilovka umocněná dalším faulem TSTV, když jeden z hráčů zasáhl P. Táchu hokejkou do obličeje. Pro Táchu sice tímto nešťastným zákrokem utkání skončilo, J. Šívr ale v přesilovce vyrovnal. V 17. minutě strhl vedení na plavskou stranu s chutí hrající Vazda.

Hned v úvodu druhé části sehráli plavští výborně další přesilovku. Zámek, při kterém si hráči TSTV museli připadat jako na kolotoči, zakončil nechytatelnou dělovkou Novotný. Domácí se ale nemínili vzdát. Hned ve 23. minutě snížili a i nadále dokázali plavské obraně několikrát pořádně zamotat hlavu. Ve 26. minutě zvýšil na 4:2 pro hosty Šívr. Domácí pak dvakrát rozezněli horní tyčku Bobrovy branky a v 36. minutě snížili znovu na jednobrankový rozdíl. Ve 40. minutě ale pojistil plavské vedení Trněný.

I v závěrečné třetině pokračoval výborný hokejbal. Hosty podržel při třech vyložených šancích TSTV brankář Bobr. Plavským hokejbalistům vycházel velmi dobře rychlý přechod do útoku a ve 45. a 47. minutě vytáhli Novotný a Jiříček skóre až na 7:4 pro hosty. Domácí ve 49. minutě sice snížili, ale poslední slovo patřilo rekonvalescentovi Šívrovi, který i ve druhém utkání, ve kterém v letošní sezóně nastoupil, završil hattrick.