5 SCHAFFELHOFER Pavel   1 4 3   17 BARTIZAL Martin       2
A PÁVEK Karel 2   5 2 2 6 FENDEK Ondřej 1   2
16 KOPIC Martin     3 1
20 KOCOUREK Lukáš 2   3 4 4

I v utkání 9. kola mělo plavské béčko problémy se sestavou. Pětici hráčů do pole nakonec doplnil Schaffelhofer a v průběhu první třetiny přispěchali pomoci z utkání "A" mužstva Pávek a Říha.

Domácí začali výborně. Hned první akci zakončil přesnou střelou Fendek a poslal domácí do vedení. Když v 6. minutě zvýšil na 2:0 Kocourek, zdálo se, že plavští nebudou mít se soupeřem výraznější problémy. Stačila ale dvě zaváhání v obraně a ve 12. minutě bylo vyrovnáno.

Ve 27. minutě strhl vedení opět na stranu domácích Jiříček, hosté ale velice rychle v přesilovce znovu vyrovnali. Domácím ale skvěle vyšel závěr druhé třetiny. V 38. minutě unikl Jiříček dokonce ve vlastním oslabení a v poslední minutě se pohotově ze vzduchu trefil Pávek.

Hosté se vrátili do utkání hned v úvodu závěrečné třetiny, když dobře zakončili přečíslení plavské obrany. Ve 46. minutě jsme byli svědky "oscarového čísla" v podání jednoho z hostujících hráčů. Ten při souboji u mantinelu z ničeho nic zakřičel, jakoby mu někdo vrazil nůž do zad a skácel se k zemi. Rozhodčí mu ale na jeho kousek neskočil a naopak mu za jeho herecký výkon udělil dvouminutový trest za nesportovní chování. O tom, že učinil správně, jsme se mohli přesvědčit hned v následujícím střídání, když se tento hráč opět objevil na hrací ploše. Přesilovku navíc využil Pávek, když postupoval podle hesla: "Když nevíš co s míčkem, dej gól". V 53. minutě přidal sedmý plavský gól Kocourek a domácí si již vedení nenechali vzít. Nic na tom nezměnil ani gól v poslední minutě, kterým Lafeta potrestala Pávkovo vyloučení.