Čís. Příjmení Jméno G A + - V 17 BARTIZAL Martin     1 5 2
9 TÁCHA Pavel   1 4 10   13 JIŘÍČEK Miroslav 4 2 6 10
20 KOCOUREK Lukáš     3 8 2 6 FENDEK Ondřej       4
A BENEŠ Ondřej     5 2

Plavské béčko odcestovalo na Dobrou Vodu k utkání proti Stoupovi ve značně kombinované sestavě. Torzo kmenových hráčů béčka doplnili alespoň na dvě třetiny Z. Tácha s Benešem. Ti poté museli odjet na utkání "A" mužstva proti Pekárenské a hosté s pouze pěti hráči do pole celkem logicky v závěrečné části odpadli.

První dvě třetiny nebyly z plavského pohledu špatné. Hosté téměř neustále vedli, domácí ale v závěru druhé části skóre srovnali. Už v 5. minutě otevřel skóre Z. Tácha. Stoupa sice v 11. minutě vyrovnal, ve 14. minutě ale vedli Jiříčkovou zásluhou znovu plavští. Domácí o minutu později opět vyrovnali, ale o to, že do druhé části vstoupí s jednobrankovým náskokem hosté, se zasloužil znovu Jiříček.

Ve 27. minutě dostal Z. Tácha hosty dokonce do dvoubrankového vedení. Stoupa v 35. minutě snížil, ale v 38. minutě Jiříček využil přesilovku a přidal pátý plavský gól. Hosté ale dvoubrankové vedení dlouho neudrželi. Stoupa ještě do konce druhé třetiny dokázal dvěmi slepenými brankami vyrovnat.

Do závěrečné třetiny vstoupili hosté již bez Z. Táchy a Beneše a postupně jim došly síly. Domácí se do vedení dostali v 45. minutě a když o 6 minut později zvýšili v přesilovce na 7:5, bylo zřejmé, že oba body budou patřit jim. V 52. a 54. minutě přidali další dvě branky. Poté sice svým čtvrtým gólem snížil Jiříček, ale Stoupa v závěru přidal další dva úspěchy a vytáhl tak skóre až na 11:6.