I. liga AHbK 2006/2007 - 7. kolo

04.11.2006 13:00 HBC PLAV "B" - Rapid-Regina

Výsledek 9 : 7
Třetiny 0:3 4:2 5:2
Střely na branku 35:43 (10:14;10:18;15:11) Zásahy brankářů 36:26 (11:10;16:6;9:10)

20 KOCOUREK Lukáš   1   4

V utkání plavského béčka s Reginou jsme byli svědky hodně zběsilé přestřelky, ve které se nakonec radovali domácí.

Domácím vůbec nevyšla úvodní třetina, ve které se hosté dostali do tříbrankového vedení.

Od druhé části ale začali úřadovat hokejbalisté z Plava. V rozmezí pěti minut otočili skóre ve svůj prospěch, když se postupně trefili Pávek, Jiříček, Trněný a Postl. Hodně hektické byly závěrečné dvě minuty druhé třetiny. V 38. minutě totiž nepochopitelně uznal rozhodčí Nováček Regině technický gól za úmyslné posunutí branky, přestože v pravidlech jednoznačně stojí, že technický gól lze uznat pouze v případě, že mužstvo odvolá brankáře a útočícímu hráči, mezi nímž a brankou již nikdo nestojí, soupeř nedovoleně zabrání ve skórování. Regina tak lehce přišla k vyrovnání a než se rozhození domácí vzpamatovali, inkasovali popáté.

Závěrečná třetina ale vyzněla ve prospěch domácích. Ve 43. minutě vyrovnal Trněný a tentýž hráč poslal ve 49. minutě domácí do vedení. V 55. minutě sice hosté znovu vyrovnali, ale o pár vteřin později vrátil domácím vedení Bartizal. V 57. minutě zvýšil na dvoubrankový rozdíl Postl. Hosté vzápětí dokázali znovu snížit, ale poslední slovo patřilo opět Postlovi, který stanovil konečné skóre 9:7.