Čís. Příjmení Jméno G A + - V 17 BARTIZAL Martin 1   4 3
9 TÁCHA Pavel 2   3 3 2 13 JIŘÍČEK Miroslav   4 4
A POSTL Josef     5 2
A LONSMÍN Pavel     2 1 4

K dalšímu prvoligovému utkání odcestoval HBC Plav do Velešína. Stejně jako před dvěma týdny skládal trenér Pávek horko těžko dohromady sestavu. K dlouhodobě zraněnému Tibitanclovi přibyl na marodku Vazda, Trněný hrál dorosteneckou fotbalovou ligu a M. Kopic s Novotným byli pracovně zaneprázdněni. Čtveřici statečných tak doplnili P. Lonsmín a Postl z "A" mužstva.

Plavskému torzu se nadmíru podařil vstup do utkání. V úvodní třetině z pěti střel na branku třikrát skórovali a navíc trefili tyčku. Dvakrát se po spolupráci s Jiříčkem trefil obránce P. Tácha a třetí gól přidal Kocourek. Domácí ze spousty střel skórovali pouze jednou a tak měli plavští utkání velmi dobře rozehrané.

Ve druhé třetině plavští pozorně bránili, snažili se nejen kouskovat hru a šetřit síly, ale i nebezpečně útočit a zejména trestat velešínské chyby. Po jedné z nich naservíroval Jiříček míček Kocourkovi a ten zvýšil na 4:1 pro hosty. Domácím ke druhému úspěchu pomohl rozhodčí Karl, který k všeobecnému překvapení uznal gól, přestože chvíli předtím došlo k posunutí Bobrovy branky. Vzápětí ovšem velešínští znovu chybovali a Bartizal nemohl po další skvělé Jiříčkově přihrávce minout. Blízko pátému gólu byl poté Postl, míček skákající po brankové čáře si cestu do sítě ale nenašel.

V závěrečné třetině se hosté snažili hlavně neinkasovat a nedovolit domácím, aby se vrátili do utkání. To se jim poměrně dlouho dařilo. Z brejků mohli navíc své vedení ještě zvýšit. Jiříček ani Bartizal své nájezdy ale neproměnili. V 55. minutě tak domácí utkání přece jenom zdramatizovali, ale závěr si pozornou obranou plavští pohlídali.