9 TÁCHA Pavel   2 8 1   13 JIŘÍČEK Miroslav 1   1 1
6 NOVOTNÝ Jiří 1   8 1   A PÁVEK Karel 6   8 1
16 KOPIC Martin     1 1   20 KOCOUREK Lukáš     1 1
19 VAZDA Radek

V utkání třetího kola I. ligy AHbK přivítali plavští hokejbalisté Hurican. V sestavě se letos poprvé objevil uzdravený obránce Novotný. Hlavní slovo ale patřilo dvojici z "A" mužstva Pávek - Z. Tácha.

Úvodní gól obstaral po vzorné bratrské spolupráci Z. Tácha. Ten se poté proměnil ve výborného nahrávače. Hned o minutu později připravil střeleckou parketu pro Novotného a ten svůj come-back oslavil druhým gólem v síti Huricanu. V závěrečné minutě připravil Z. Tácha další dva góly, oba pro Pávka.

Ve druhé třetině domácí pod dojmem jasného vedení poněkud polevili, a tak hra byla přece jen vyrovnanější. Ve 30. minutě završil hattrick Pávek, poté ale přišli ke slovu i hosté. Ve 33. minutě si svou tradiční slabší chvilku vybral brankář Bobr a přišel tak o čisté konto. Nabuzení hosté vzápětí přidali i druhý úspěch.

V závěrečné části se ale žádné drama nekonalo. Plavští rychle přidali Pávkovou zásluhou šestý gól a dohrávali utkání v exhibičním tempu. Ve 45. minutě se do střelecké listiny zapsala také druhá plavská řada, která jinak měla v koncovce smůlu. Autorem branky byl Jiříček, který tečoval Bartizalovu přihrávku. Poslední dva góly pak neobstaral nikdo jiný než dvojice Pávek - Z. Tácha. Domácí tak vyhráli přesvědčivě 9:2.