9 TÁCHA Pavel     1 2 2 13 JIŘÍČEK Miroslav     1 1
A POSTL Josef     2 2   A KOPIC Petr   1 1 3
16 KOPIC Martin       1
19 VAZDA Radek       1

Prvoligová premiéra se plavskému béčku příliš nevydařila. V urputném a pro diváky nepříliš pohledném boji sice díky Trněného trefám dvakrát vedli, hosté ale pokaždé rychle vyrovnali a v závěru strhli vedení na svou stranu.

Po úvodní minutě, kdy v plavském obraném pásmu udělala řádný vítr dvojice Menzinger - Klíma zahrozili domácí. Ani P. Kopic ani Trněný ale tváří v tvář brankáři Havlovi neuspěli. Trněný si spravil chuť v 11. minutě, kdy hostujícího brankáře zaskočil dalekonosnou střelou. TSTV ale odpovědělo hned vzápětí úplně stejnou mincí.

Stav 1:1 vydržel až do poloviny utkání. Poté se naskytla domácím výhoda přesilové hry, kterou využil svým druhým gólem Trněný. Hosté ale znovu vyrovnali. V 36. minutě na jedné straně neuspěl Postl a z rychlého protiútoku se projevilo otřepané nedáš-dostaneš.

V závěrečné části se domácí dostávali do šancí ještě obtížněji než v předchozích dvou třetinách. Naopak hosté několikrát donutili brankáře Bobra k výbornému zákroku. Když už se pomalu zdálo, že utkání skončí remízou, zůstal mezi kruhy na okamžik volný Menzinger a Bobr neměl šanci. Domácí se sice ještě snažili o závěrečný nápor, ten ale vyzněl poněkud křečovitě a tak se jim již vyrovnat nepodařilo.