10 TÁCHA Pavel     1 5   14 TIBITANCL Radek   1 2 1
13 NOVOTNÝ Jiří   1 2 5   20 KOCOUREK Lukáš     1 1
3 VAVERKA Ctirad       1 2
19 SCHAFFELHOFER Pavel 1   2 1

Utkání ve Velešíně se plavskému béčku vůbec nevydařilo, a to zejména díky tragické úvodní třetině.

Hosté vstoupili do utkání na kluzkém terénu naprosto katastrofálně a od úvodní minuty pouze přihlíželi hře velešínských Termitů. Není proto divu že skóre začalo narůstat ve prospěch domácích. Ti otevřeli skóre už ve 3. minutě a v minutě jedenácté vedli už 3:0. Když v 19. minutě přidali čtvrtý gól, byli hosté zralí na ručník. O tom, jak první třetina vypadala, svědčí počet střel na branku, který byl 16:2.

Hned v úvodu druhé části přidal Velešín pátý úspěch a až potom se začali rozkoukávat do té doby hodně neviditelní hosté. Na skóre se to ale neprojevilo.

Ve 43. minutě zvýšili domácí už na 6:0 a marné byli protesty plavských hráčů, kteří se domnívali, že gól byl dosažen nohou. Přesto je tato situace zřejmě vyburcovala k větší aktivitě a o 2 minuty později konečně zásluhou Trněného skórovali. Ve 46. a 47. minutě přišly dva velešínské fauly a mohutné ostřelování branky zakončil druhým plavským gólem Schaffelhofer. V poslední desetiminutovce udávali tempo hry plavští, skórovat ale dokázali pouze jednou, když Z. Tácha proměnil samostatný nájezd. Na víc se už hosté nezmohli, takže oba body zůstávají ve Velešíně.