Okresní přebor AHbK 2005/2006 - 11. kolo

22.01.2006 10:30 Long Cash - HBC PLAV "B"

Výsledek 5 : 10
Třetiny 2:2 3:3 0:5
Střely na branku 36:41 (12:15;14:12;10:14) Zásahy brankářů 31:31 (13:10;9:11;9:10)

19 SCHAFFELHOFER Pavel 1   2 2 2 14 TIBITANCL Radek 1   1 3

V neděli 22. ledna se poprvé v roce 2006 představilo také plavské "béčko". Soupeřem mu byl nevyzpytatelný Long Cash.

Plavští začali aktivně, ale první gól vstřelil už ve 3. minutě z brejku Long Cash. Hosté odpověděli v 8. minutě několikrát tečovanou dělovkou Novotného, ale ve 12. minutě šel do vedení znovu Long Cash. Vyrovnání zařídil v 18. minutě Tibitancl.

I ve druhé třetině zůstal obraz hry stejný. Plavští hokejbalisté vytrvale tlačili, domácí pozorně bránili a vyráželi k smrtícím protiútokům. Po jednom z nich šli ve 27. minutě znovu do vedení. Hned o minutu později ale Novotný znovu vyrovnal a tentýž hráč strhl ve 33. minutě poprvé vedení na plavskou stranu. Domácí se ale nehodlali vzdát, vzápětí znovu vyrovnali a přetahovaná pokračovala. Ve 37. minutě strhl vedení znovu na plavskou stranu Schaffelhofer, ale opět jenom na necelou minutu. Po dvou třetinách tak byl stav nerozhodný 5:5.

Rozhodující náskok získali plavští na přelomu 46. a 47. minuty. Nejprve se počtvrté v utkání trefil "ostřelovač" Novotný a vzápětí zvýšil na dvoubrankový rozdíl Z. Tácha. Definitivní hřebíček do domácí rakve pak zasadil v 54. minutě znovu Z. Tácha, tentokrát dokonce ve vlastním oslabení. V 58. minutě se ještě dvakrát trefil P. Tácha a stanovil tak konečné skóre 5:10.