10 TÁCHA Pavel 1   3 3   14 TIBITANCL Radek       3
19 SCHAFFELHOFER Pavel     3 3 2 20 KOCOUREK Lukáš       3
4 DROBIŠ Daniel       3
16 KOPIC Martin       3

V utkání o čelo tabulky se plavští museli obejít bez pendlů z "A" mužstva, neboť "áčko" ve stejný čas svádělo souboj s Krumlovskou.

Stejně jako v předchozím utkání utekl plavským hráčům začátek. Domácí se už ve 2. minutě z první akce ujali vedení a v úvodní třetině plavské hráče přehrávali. Ti chvílemi vypadali, jako by byli na hřišti poprvé. Skóre proto neutěšeně narostlo až na 4:0. Do dvou plavských šancí se dostal Z. Tácha, vždy si ale vylámal zuby na brankáři Obložinském.

Hned v úvodním minutě třetiny druhé zvýšili domácí na 5:0 a bylo zřejmé, že obrat, který se uskutečnil v minulém utkání, se tentokrát konat nebude. Plavští sice poté přidali na bojovnosti, ale skórovat se podařilo až ve 30. minutě Z. Táchovi, jehož našel před odkrytou brankou Trněný. Plavská převaha poté ještě narostla, ale veškeré střelecké pokusy s přehledem likvidoval výborný domácí brankář.

Do závěrečné části vstoupili plavští se snahou pokusit se o zázrak. Jenže přišla další chyba v obraně a domácí zvýšili na 6:1. Svou herní převahu plavští gólově vyjádřili až v posledních pěti minutách utkání, když se o branky podělili bratři Táchové. V dalších šancích Z. Tácha neuspěl, a tak si plavští odvážejí porážku 3:6.