10 TÁCHA Pavel     4 5   16 KOPIC Martin       3
19 SCHAFFELHOFER Pavel 2   4 4 2 A PÁVEK Karel       3 2
3 VAVERKA Ctirad       1   od 41. KOPIC Petr       2
4 DROBIŠ Daniel       3

Ve 3. kole okresního přeboru nastoupilo plavské béčko na Pedagogu proti mužstvu HC Hurican. Huricanu v loňské sezóně jen těsně unikl postup do 1. ligy a i letos disponuje velice kvalitním kádrem. Přesto s ním plavští sehráli víceméně vyrovnanou partii, ve které ale doplatili na hrubé chyby v obraně.

Plavští začali poměrně aktivně, zejména hbitý Z. Tácha působil v obraně Huricanu značný rozruch. Stačila ale jedna chyba v obraně a domácí šli lehce do vedení. Vzápětí sice vyrovnal Schaffelhofer, jenomže v 17. minutě vyrobili hosté další hrubku, kterou znovu Hurican potrestal.

Druhá třetina se plavským hráčům vůbec nevyvedla. Hned v úvodu třetiny využili domácí přesilovku, zvýšili na 3:1 a v dalším průběhu této části hry vytáhli skóre až na 5:1. Navíc se zranil plavský obránce Vaverka, takže hosté dohrávali druhou třetinu pouze se třemi obránci.

Do závěrečné části proto nastoupil v narychlo vypůjčené výstroji P. Kopic a M. Kopic se přesunul do obrany. Zvýšená plavská aktivita také rychle přinesla zdramatizování, o které se postarali Schaffelhofer s Táchou a domácí se rázem začali strachovat o výsledek. Přesně v polovině třetiny ale opět přišly dvě chyby v plavské obraně a Hurican definitivně rozhodl.