a
     

"A" mužstvo - 1. liga AHbK

 

"B" mužstvo - 1. liga AHbK

Poslední utkání - finále play off:
neděle 29.4.2018 od 10:30 v Plavu
HBC Plav - HC Čejkovice
4:5 p.p. (1:0;2:2;1:2;p0:1)

Fotoreportáž

Fotoreportáž ze sobotního utkání
 

 

Poslední utkání - čtvrtfinále play off:
sobota 24.3.2018 od 11:00 v Čejkovicích
HC Čejkovice "B" - HBC Plav "B"
5:1 (0:0;1:1;4:0)


 


 

Fotografie "A" mužstva v sezóně 2017/2018
Aktualizovány vizitky jednotlivých hráčů
Aktualizovány historické individuální statistiky
Individuální statistiky hráčů "A" mužstva HBC Plav v celé sezóně 2017/2018
Individuální statistiky hráčů "A" mužstva HBC Plav v  play off 2018
 
Rozpis finále play off 1. ligy AHbK 2018
Rozpis mistrovských utkání hraných na hřišti HBC Plav v dubnu 2018
Individuální statistiky hráčů "B" mužstva HBC Plav v celé sezóně 2017/2018
Individuální statistiky hráčů "B" mužstva HBC Plav v play off 2018
Fotografie "B" mužstva v sezóně 2017/2018
Individuální statistiky hráčů "A" mužstva HBC Plav v základní části sezóny 2017/2018
Individuální statistiky hráčů "B" mužstva HBC Plav v základní části sezóny 2017/2018
V Plav TV zveřejněny reportáže ze sportovních akcí v Plavu v roce 2017
Kuželkářem roku 2017 se stal Josef Lonsmín
V tradičním předvánočním utkání letos zvítězili staří
 
Rozpis utkání "A" mužstva v sezóně 2017/2018
Rozpis utkání "B" mužstva v sezóně 2017/2018
 

Rozpis využití hřiště        k 2.5.2018

 

Miniaplikace


Centrum
sportovních cen

Poslední aktualizace provedena dne 6.5.2018



Potřebujete hokejku či jiné hokejbalové vybavení?

Miniaplikace

 
 
Play off 1. ligy
Finále play off (22.-29.4.)
Čejkovice-Plav 5:2
Plav-Čejkovice 3:2
Plav-Čejkovice 4:5p.p.
vítěz Čejkovice

Utkání o 3. místo (22.4.)
Čejkovice B-Libníč 6:4
vítěz Čejkovice B

Semifinále play off (31.3.-15.4.)
Plav-Libníč 4:3
Libníč-Plav 2:6
postupuje Plav
kvůli pouti na D. Vodě bylo prohozeno pořadatelství

Čejkovice B-Čejkovice A 2:4
Čejkovice A-Čejkovice B 7:3
postupují Čejkovice A

Čtvrtfinále play off (17.-30.3.)
Plav B-Čejkovice B 0:7
Čejkovice B-Plav B 5:1
postupují Čejkovice B

Včelná-Libníč 4:5
Libníč-Včelná 2:1 p.p.
postupuje Libníč

Mužstva na 1. a 2. místě (Plav a Čejkovice) postupují přímo do semifinále

Konečné tabulky nadst. skupin
O 1. - 4. místo
1. Plav 6 4 0 2 0 43:9 14
2. Čejkovice 6 3 2 0 1 32:16 13
3. Čejkovice B 6 2 1 0 3 22:30 8
4. Včelná 6 0 0 1 5 18:60 1

O 5. - 8. místo
5. Libníč 6 4 0 1 1 36:16 13
6. Plav B 6 4 0 0 2 18:11 12
7. Hurican 6 2 1 0 3 22:25 8
8. Lafeta 6 1 0 0 5 11:35 3

O 9. - 14. místo
9. Samson 10 8 0 0 2 61:37 24
10. Velešín 10 6 0 1 3 42:35 19
11. Elephants 10 5 0 0 5 49:49 15
12. Dynamo 10 4 1 1 4 49:52 15
13. KNInteriery 10 3 1 0 6 29:45 11
14. D. Voda 10 1 1 1 7 37:49 6


Konečné tabulky zákl. skupin
Skupina "A"
1. Plav 12 10 0 1 1 132:33 31
2. ČejkoviceB 12 9 1 0 2 87:32 29
3. Lafeta 12 5 1 1 5 49:61 18
4. Hurican 12 4 1 0 7 42:99 14
5. Dynamo 12 3 1 2 6 56:82 13
6. Samson 12 4 0 0 8 57:77 12
7. D. Voda 12 2 1 1 8 44:83 9

Skupina "B"
1. Čejkovice 12 11 0 0 1 117:22 33
2. Včelná 12 8 1 0 3 65:33 26
3. Plav B 12 8 0 1 3 70:43 25
4. Libníč 12 3 4 1 4 56:61 18
5. Velešín 12 3 0 2 7 40:73 11
6. Elephants 12 2 0 1 9 49:91 7
7. KNInteriery 12 1 1 1 9 23:97 6


© 2018 by Petr Kopic